Marzenia o własnym domu legły w gruzach. Małgorzata Rozenek wstrzymuje budowę. Pojawiły się problemy, z których nie mogą wybrnąć

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan planowali budowę willi pod Warszawą. Jak na razie małżonkowie wstrzymują plany. Na drodze pojawił się szereg problemów. Co ich przerosło?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. Zakochani poznali się na premierze filmu Mój Biegun. Dla każdego z nich jest to już trzecie małżeństwo, ale okazało się, że bardzo szczęśliwe. Radek wspaniale odnalazł się w roli ojczyma dla synów swojej żony. Małżonkowie zaczęli starać się o wspólne dziecko. Nie było to łatwe i musieli skorzystać z metody in vitro. Ponad rok temu na świecie pojawił się ich synek Henio. Maluszek stał się oczkiem w głowie całej rodziny. Zapatrzeni są w niego nie tylko rodzice i dziadkowie, ale też starsi bracia. Stanisław i Tadeusz czule zajmują się młodszym bratem.

Wraz z powiększeniem się rodziny rodzice zaczęli myśleć o przeprowadzce. Swój luksusowy apartament chcieli zamienić na dom z basenem. Wybrali już działkę i zaczęli dopełniać wszelkich formalności. W marcu miała się zacząć budowa, o czym gwiazda opowiedziała w rozmowie z Jastrząb Post.

Ruszamy w marcu – wyznała Rozenek reporterce Jastrząb Post, dodając – Ja czuję, że wszystkie wyzwania, które do tej pory mnie czekały, tak naprawdę dopiero teraz będą się realizować.

Niestety okazało się, że plany gwiazdy legły w gruzach.

Małgorzata Rozenek nie rusza z budową domu. Co się stało?

Małgorzata Rozenek już na początku zeszłego roku pochwaliła się budową domu. Gwiazda i jej mąż mieli wielkie plany co do nowego lokum. Wybrali już działkę na obrzeżach Warszawy, projekt domu, a chłopcy uprosili rodziców o to, by mieć własny basen.

Nie ukrywam, że to chyba mój najważniejszy projekt w życiu. W ogródku będzie basen, moi synowie uwielbiają wodę. To był warunek moich dzieci. Powiedziały, że jak budować dom, to tylko z basenem. Latem będzie się przy nim miło spędzało czas – wyjawiła gwiazda w rozmowie z Faktem.

Niestety plany Małgosi ze względu na liczne problemy legły w gruzach. Na wszystko mają wpływ wysokie ceny materiałów budowlanych, problemy z ekipami budowlanymi, ale także sytuacja za wschodnią granicą, która nie jest najlepszym momentem na tak duże inwestycje. Gwiazda przyznaje także, że nieco przerosły ich formalności związane z rozpoczęciem budowy.

Przerastają nas sprawy urzędowe i mimo iż prowadzi nam to osoba, która specjalizuje się w prawie budowlanym, to i tak jest teraz bardzo wiele różnych przepisów, które zostały wprowadzone całkiem niedawno, które komplikują, choć niby miały ułatwiać – zdradza Małgosia w rozmowie z Party.

Małgosia i Radek na jakiś czas muszą odłożyć swoje plany na później. Miejmy nadzieję, że małżonkom już niedługo uda się spełnić wielkie marzenie, jakim jest rodzinny dom. W galerii zobaczycie zdjęcia działki, którą wybrali na swoją willę.


Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek z dziećmi oglądają nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan oglądają działkę pod nowy dom

Komentarze

 • Gość pisze:

  Pani Małgosia zastanawia się nad cenami materiałów budowlanych,śmiechu warte!

  • Gość pisze:

   Dokładnie! Hahaha

  • Gość pisze:

   W TVN jak widać nie mają pomysłu na nią w tym sezonie wystawne życie i kasa się kończy myślała że zawsze będzie błyszczeć a tu lipa

  • M.p pisze:

   Niech im pomoże program NASZ NOWY DOM ale to polsat

  • Gość pisze:

   Ludzie nie dobra materialne sie tu licza to sa tylko smieci te zycie przeminie i tak goli bedziemy na tamtym swiecie najwazniejsza jest milosc i czyste serce

  • Gość pisze:

   Niech sobie szalas postawi

 • Gość pisze:

  Są osoby które pomagają wystarczy poprosić i zapłacić i wszystko załatwia mi takie osoby zgodę załatwił w 8 miesięcy więc nic trudnego

 • Gośćkoka1 pisze:

  Durna kobieto kogo to obchodzi kim ty jesteś. Zachowaj dla siebie niusy. Bo to nikogo nie obchodzi. Co gdzie kiedy po co.

  • GośKonradć pisze:

   Przeciez to nie Ona pisze te bzdury . Takie sprawy nakrecaja pseud-dziennikarzyny . Te „wywiady ” nie sa autoryzowane przez nich . Durna to Ty jestes ,ze wierzysz w takie wywiady .

  • Gość pisze:

   To ty pisząc taki chamski komentarz jesteś zerem nie podoba Ci się p.Rozenek to nie czytaj, weź się za lekturę klasyczną

  • Gość1963 pisze:

   Sama jesteś durna bo pewnie wykształceniem i osobowością nie sięgasz jej do pięt,zazdrosna miernoto

  • Gość Weronika pisze:

   Tak potwierdzam durna kobieta do potęgi enty a jakież to ona ma wykształcenie ? że szkoły baletowej ją wyrzucono i jej nie ukończyła,skończyła tylko zaoczną administrację nie mylić z prawem bo niestety go nie studiowała,doktoratu również nie obroniła 2 krotnie oblała.Kobieta skandalistka 2 krotna rozwódka,kochanica nie wiadomo ilu mężczyzn. Kobieta która bez problemów potrafi obnażać się w internecie i która wszystko ma na sprzedaż łącznie z rodziną. Niech się lepiej przyzna że stacja jej nie wybuduje tego domu chyba na to liczyła. Myślę że wielu kobietom to ona nie dorasta im do pięt.Kobieta bez honoru i ambicji.

  • Gość pisze:

   👍

  • Ons pisze:

   Do Weronika,
   co z tego, że zaoczne? To co, znaczy, że gorsze?! Są wydziały prawa i administracji, kierunek prawo lub administracja. Programowo niewiele się różnią

  • Gość pisze:

   Dlaczego durna umie kasę zarobić a ludziska zazdrosne

 • Adam pisze:

  achachcha jaka działka , jaki dom ? gołodupcy !!!

  • Gość pisze:

   Oni są powinni sprzedać obecne mieszkanie i kupić inne tańsze na peryferiach Warszawy. Tam spokojniej i świerze powietrze jest co dla Henia będzie istotne.

 • Michał pisze:

  Gośka kogo to obchodzi że ty chcesz budować dom opanuj się . Piszesz bzdety żebyś tylko była na świeczniku . Jesteś bardzo nudna

 • Gość pisze:

  Lepiej się przyznać i od razu powiedzieć że kasy nie na na taką inwestycje.

 • Gość pisze:

  No proszę coś jednak dociera do tej pustej główki?

  • Gość pisze:

   Żenada

  • Googo pisze:

   Nie rozumiem czemu wszyscy rozenek gwiazda nazywają 😁 aktorką nie jest pewnie dlatego, że zna się na wszystkim a konkretnie na niczym baletnicą była, potem niby prawo skończyła ale też żadna specjalizacji nie ma reklamuje tyłko płyny do podłogi,no i ten wielki porąbany program jak z patologii zrobić dame 😆 Rozenek na siłę chce uchodzić za dame 😁no ale daleko jej do damy 😁

 • Gość pisze:

  Dwie stylówy i widac za kazdym razem paparazzi czeka w lesie na nich.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×