Rozenek eksponuje szczupłe nogi w wielkich butach. Jak widać, za nic ma krytykę internetowych zawistników

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek - buty

Małgorzata Rozenek wyeksponowała nogi na planie Projekt Lady. W wielkich butach pozuje do fotografii. Jak wygląda?

Kilka dni temu Małgorzata Rozenek w odważnym wpisie rozliczyła się z tymi, którym nie podobają się jej nogi. Z wielkim dystansem napisała w poście na Instagramie:

Może chude, może krzywe, ale pewnie niosą mnie przez świat, najlepiej w dzwonach, całuje Was z planu Projektu Lady i szczerze przyznam: kocham te dziewczyny. Wy też je pokochacie obiecuje – napisała wówczas.

Zebrała za wpis wiele braw, ale znaleźli się też i tacy, którzy nie najlepiej odebrali jej wyznanie. Rozenek na przekór opublikowała kolejne zdjęcia, na których eksponuje nogi w wielkich butach. Gwiazda Projekt Lady jak nikt inny potrafi utrzeć nosa hejterom.

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady eksponuje nogi

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. Początkowo wzbraniała się przed tym, by mieć własny profil, ale szybko okazało się, że ta forma kontaktu z fanami bardzo jej odpowiada. Szybko zgromadziła wokół siebie sporą społeczność. Jej poczynania śledzi obecnie ponad 1,4 mln fanów, a ta liczba stale rośnie. Nie ma się czemu dziwić, ponieważ codziennie dostarcza świeżych informacji na swój temat.

Ostatnio zmierzyła się jednak z falą krytyki. Najpierw jedna z amerykańskich tiktokerek zarzuciła jej nieudolny retusz, a później internauci skrytykowali buty gwiazdy. Rozenek jest jednak niezrażona. Ma ogromne doświadczenie w show-biznesie i wyrobiła sobie niewiarygodna odporność.

Właśnie opublikował serię zdjęć z planu Projekt Lady, na których pozuje w krótkiej sukience od Łukasza Jemioła i wysokich, ciężkich, wiązanych botkach, w których wyeksponowała szczupłe nogi.

Pod postem gwiazdy nie brakuje komplementów:

  • Obledna stylowka! Sukienka bedzie moja.
  • Super look Małgosiu.
  • Piękna kobieta i stylizacja.
  • Look the best.
  • Bardzo fajna stylówa! – piszą zachwyceni internauci.

Po ostatni wpisie Gosi żaden hejter nie zdecydował się na nieprzychylny komentarz na temat jej nóg. Czyżby Rozenek skutecznie zamknęła temat?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek na planie Projekt Lady

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×