Zdjęcie Małgorzaty Rozenek pod lupą amerykańskiej Tiktokerki. Ma ubaw z retuszu. Też widzicie to, co ona?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek stała się obiektem dyskusji. Jedna z amerykańskich Tiktokerek wzięła pod lupę jej zdjęcie i zarzuciła nieudolny retusz. Nagranie komentują internauci z całego świata.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych gwiazd rodzimego show-biznesu. Prezenterka ogromną sympatię fanów zyskała, pojawiając się w programie Perfekcyjna Pani Domu. Tam dawała wiele wskazówek dotyczących utrzymania porządku i czystości w domu. Z jej pomocy skorzystało wiele Polek. Później zaczęła się pojawiać w kolejnych popularnych formatach i szybko zgromadziła wokół siebie liczną grupę osób, dla których stała się prawdziwą inspiracją.

Małgosia zrobiła wokół siebie jeszcze większe zamieszanie, gdy zdecydowała się założyć konto na Instagramie. Tam obserwuje ją 1,4 mln osób. Gwiazda codziennie dostarcza im nowych treści i nie ma zbyt wielu tajemnic. Regularnie pokazuje, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Zdjęcia 42-latki zawsze wzbudzają spory entuzjazm, a pod każdym z nich pojawia się sporo komentarzy.

Małgorzata Rozenek wyśmiana przez amerykańską Tiktokerkę

Małgosia razem z mężem i dziećmi bardzo dużo podróżują. Każdy z wyjazdów skrupulatnie relacjonują w social mediach. Latem zdali trzytygodniową relację z wyprawy kamperem do Szwecji. Tuż po powrocie małżonkowie, już w towarzystwie znajomych, wybrali się na kilka dni do Włoch. Zdjęcia z tego wypadu również pojawiły się w sieci. Jedno z nich zwróciło spore zainteresowanie fanów.

Gwiazda pozuje na łodzi w kostiumie kąpielowym, a jej dłoń wygląda dosyć nienaturalnie i wydaje się być mniejsza niż w rzeczywistości. Można to zobaczyć w poniższym poście lub w naszej galerii.

Zdjęciem nieproporcjonalnej dłoni Małgosi zainteresowała się jedna z młodych amerykańskich Tiktokerek. Dziewczyna publikująca pod pseudonimem Residualdata udostępniła kadr polskiej gwiazdy na swoim profilu jako przykład nieudolnego retuszu.

Czy zauważyliście, że ta kobieta ma dziecięce ręce? Jej dłonie nie wyglądają tak w rzeczywistości, ale kiedy trzyma się za brzuch, to wydają się bardzo małe – stwierdziła.

@residualdata

would u notice if u were just scrolling thru ur feed? #retouching #beautystandard #bodyimage #lifeisgooddance #DenimYourWay #katespadenyonthemove

♬ Supermassive Black Hole – Muse

Nagranie skomentowane zostało przez sporą liczbę internautów z całego świata. Większość przyznała, że niestety fotka Rozenek została poddana niezbyt udanej przeróbce.

Amerykanka już nie pierwszy raz zamieszcza na swoim profilu podobne zdjęcia i wytyka influencerkom przekłamywanie rzeczywistości. Czy Wy też widzicie to, co Residualdata dostrzegła na zdjęciu Małgosi?


Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Tiktokerkę

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Tiktokerkę

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na luksusowym jachcie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×