Małgorzata Rozenek w ogniu krytyki internautów. Ostatnio wypomnieli nieudany retusz dłoni. Co zauważyli tym razem?

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek według internautów znowu zaliczyła sporą wpadkę na Instagramie. Na serii zdjęć dopatrzyli się szczegółu, który mocno bije po oczach. Sprawdźcie, co jej wypomnieli. 

Małgorzata Rozenek to jedna z najbardziej popularnych gwiazd rodzimego show-biznesu. Sławę zyskała, pojawiając się na ekranach telewizorów, jako gospodyni programu Perfekcyjna Pani Domu. Przez kilka sezonów uczyła ona Polki, jak zorganizować swój czas i domowe obowiązki, tak by móc cieszyć się czystym mieszkaniem. Z jej porad i trików na organizację domu i ułatwienie sobie wszelkich prac skorzystało mnóstwo osób.

Później gwiazda zaczęła pojawiać się w kolejnych popularnych formatach nadawanych przez TVN. Obecnie widzowie mogą oglądać ją jako prowadzącą Projekt Lady, czyli reality show dla młodych zbuntowanych kobiet. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnego sezonu programu, który tym razem zostanie wyemitowany w TVN7. Małgosia związana jest nie tylko z telewizją, ale jest też zapracowaną bizneswoman. Od jakiegoś czasu bardzo intensywnie promuje własną markę odzieżową Mrs. Drama, która cieszy się popularnością wśród klientek.

Małgorzata Rozenek zaliczyła wpadkę na Instagramie

Małgorzata Rozenek długo broniła się przed założeniem konta na Instagramie. Jednak gdy tylko jej profil trafił do sieci, przepadła bez reszty. Okazało się, że to miejsce kontaktu z fanami niezwykle jej się spodobało i zaczęła na bieżąco publikować nowe treści. Teraz obserwuje ją już 1,4 mln internautów, którym codziennie dostarcza nowych informacji ze swojego ciekawego życia zawodowego i prywatnego. Gwiazda dużo podróżuje, a latem skrupulatnie relacjonowała rodzinny wyjazd kamperem do Szwecji.

Chociaż Małgosia jest ulubienicą fanów, to zdarza się, że wypomina jej się wpadki w social mediach. Jedno z jej zdjęć zostało nawet wzięte pod lupę przez amerykańską Tiktokerkę, która przyjrzała się retuszowi i nienaturalnie małej dłoni. Pod jedną z ostatnich sesji, które Perfekcyjna wrzuciła do sieci, również rozpoczęła się gorąca dyskusja.

Jestem Sporty Spice dzisiaj. A Ty? – napisała.

Prowadząca Projekt Lady dodała kilka fotek w sportowym stroju, a internauci dopatrzyli się niedoskonałości. Kilku z nich przyczepiło się do jej butów. Okazało się, że nie są śnieżnobiałe, a na podeszwach widać zabrudzenia.

  • Ładne te buty, ale mogłaby Pani wyczyścić.
  • Spodnie za krótkie, a buty brudne.
  • Coś te adidasy poszarpane. Pewnie psy się nimi bawiły.
  • Takie brudne buty, pani Małgosiu! Nie wypada…

Oczywiście nie zabrakło też licznych komplementów dotyczących tej stylizacji, a przede wszystkim figury Małgosi. Uważacie, że internauci nieco przesadzają z krytyką, czy wręcz przeciwnie?


Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek w brudnych butach

Małgorzata Rozenek w brudnych butach

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×