Szukaj

Małgorzata Rozenek zrobiła sobie grzywkę. W nowej fryzurze życzy fanom wesołych świąt

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek z grzywką. Z okazji Wielkanocy gwiazda przeszła metamorfozę. W nowej fryzurze złożyła życzenia swoim fanom. Zdjęcie pokazała makijażystka gwiazdy.

Małgorzata Rozenek niebawem powita na świecie trzeciego syna. Gwiazda razem z mężem, Radosławem Majdanem, chętnie chwali się wszystkimi szczegółami dotyczącymi ciąży i przygotowań do porodu. W lutym rodzice pochwalili się imieniem, jakie wybrali dla syna – chłopiec otrzyma imię Edward.

Ciąża w czasach pandemii koronawirusa nie jest łatwa. Pod jednym z opublikowanych zdjęć 40-latka wyraziła swoje obawy.

Często mnie pytacie, czy nie martwię się w ten dziwny czas, będąc w 7 miesiącu ciąży. Oczywiście, że czuje się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży.

Rozenek w trosce o zdrowie swoje i najbliższej rodziny czas kwarantanny postanowiła spędzić z dala od Warszawy. Wspólnie z mężem, oraz dwójką starszych synów zaszyła się na Mazurach w pięknej willi Wzgórza Dylewskie. Tam z dala od miejskiego zgiełku może korzystać z ogrodu i swobodnego przebywania na świeżym powietrzu, co jest bardzo ważne dla kobiet w ciąży.

Małgorzata i jej najbliżsi dobrowolną kwarantannę starają się spędzać jak najbardziej rodzinnie: rozmawiają, grają w gry, relaksują się na tarasie, gdzie łapią promienie słoneczne. Oczywiście w odpoczynku towarzyszą im ich ukochane psy, które są traktowane jak pełnoprawni członkowie rodziny. Przyszła mama nie zapomina przy tym o swoich odbiorcach, dla których regularnie publikuje nowe posty w social mediach.

Zobacz także: Rozenek w przepięknej ciążowej sesji

Małgorzata Rozenek z grzywką: jak wygląda?

Małżeństwo Majdanów zrezygnowało ze wszystkich zawodowych zobowiązań. Ze względu na panującą pandemię większość programów została przeniesiona do jesiennej ramówki. Jednym z nich jest Projekt Lady, w którym Rozenek występuje w roli mentorki i prowadzącej.

Poprzedni sezon programu był niezwykle udany, a na backstage’u panowała prawdziwie przyjacielska atmosfera, co potwierdza makijażystka gwiazdy – Beata Milczarek. Przy okazji składania życzeń świątecznych podzieliła się z internautami bardzo ciekawym zdjęciem. Możemy na nim zobaczyć Małgorzatę Rozenek z grzywką.

Wszystkiego Najlepszego, pysznych jajek i mokrego dyngusa, a przede wszystkim zdrowych, spokojnych i optymistycznych Świąt Wielkanocnych. Tak było rok temu na planie Projekt Lady – napisała.

Trzeba przyznać, że na pierwszy rzut oka ciężko rozpoznać ulubienicę widzów na tym zdjęciu, ale stwierdzamy, że z grzywką również jej do twarzy. Dodajmy, że gwiazda ma na sobie perukę.

 


Małgorzata Rozenek z grzywką

Małgorzata Rozenek z grzywką

Małgorzata Rozenek z grzywką

Małgorzata Rozenek z grzywką

Małgorzata Rozenek bez sztucznych rzęs

Małgorzata Rozenek bez sztucznych rzęs

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×