Małgorzata Rozenek jest mamą Tadeusza i Stanisława. Na pytanie Magdy Mołek, prowadzącej niedzielną emisję programu DDTVN, o to czy gwiazda rozpieszcza synów spełniając ich zachcianki, odpowiedziała:
Zdradziła również, jakie plany ma względem chłopców - chciałaby bowiem, aby jej synowie mogli studiować za granicą. Dodała również, że właśnie w tym celu ona sama podejmuje się różnych zawodowych wyzwań, aby móc im w tym pomóc.
Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko życzyć Małgosi, aby spełniły się jej matczyne życzenia :)