Szukaj

Kożuchowska w mini-staniku i szortach. Myślicie, że to żart? Tak aktorka ubierała się zanim została megagwiazdą

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska postanowiła, że wybierze się na imprezę, której nie ma. Sobota to czas wyjść, więc ubrała się jak na disco i wstawiła fotkę na Instagram. Internautów zamurowało.

Małgorzata Kożuchowska kwarantannę spędza w domu, do czego zachęca swoich fanów. Na ten czas przypadły jej 49. urodziny. Mimo że nie mogła się spotkać z przyjaciółmi, to zorganizowała przyjęcie w stylu Alicji w Krainie Czarów. Jej kreatywność okazała się nie mieć granic, a party w ogrodzie już przeszło do historii. Dzisiaj  udowodniła, że pomysłów na urozmaicenie czasu nigdy jej nie zabraknie. Sama się świetnie bawi, a przy tym umila czas swoim fanom na Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska w stylizacji na imprezę

Małgorzata Kożuchowska oznajmiła na Instagramie, że skoro jest sobota, to jest także impreza – nawet jeśli jej nie ma tak naprawdę, bo koronawirus zamknął nas wszystkich w domach, izolujemy się, a na wyjście na tańce, póki co nie ma szans. Cóż to jednak dla aktorki. Wyszykowała się, jak na dyskotekę przystało, zrobiła zdjęcie i wrzuciła je na swój profil. Oczywiście jest to fotografia sprzed lat, ale Internautów i tak zamurowało.

Zobaczyć Kożuchowską w takim wydaniu, nie w roli filmowej, nie ma praktycznie szans. Elegancka na co dzień do granic możliwości aktorka, tym razem poszalała, a przy okazji pokazała obłędną figurę. Ubrana w króciutkie, różowe futerko, srebrny cekinowy stanik i kuse szorty, w połyskliwym makijażu zrobiła prawdziwą furorę.

Sobota. Ja gotowa na imprezę, której nie ma. #saturday #partytime #readytoparty #gogirl – napisała.

W komentarzach zawrzało. Internauci są pod wrażeniem Kożuchowskiej w takim wydaniu. Padają także podejrzenia, że to archiwalne zdjęcie. Jakby nie było, figura Małgorzaty jest obłędna.

  • O Panie, ale ciało!
  • Wow jaka figura. Megaaaaa!!!!!Rewelacyjnie pani wygląda!!!
  • Mega super wyćwiczony brzuch.
  • No Kożuchowska forma do pozazdroszczenia.
  • Ale fota! Sztos! – piszą zachwyceni.


Małgorzata Kożuchowska na ściance - wiosenna ramówka TVN 2020.

Małgorzata Kożuchowska na ściance - wiosenna ramówka TVN 2020.

Małgorzata Kożuchowska w wiosennej stylizacji w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Kożuchowska w wiosennej stylizacji w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Kożuchowska - Walentynki 2020

Małgorzata Kożuchowska - Walentynki 2020

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×