Szukaj

Małgorzata Kożuchowska zamieściła dużo zdjęć z imprezy urodzinowej. Była tak samo wyjątkowa, jak jej kreacja

Małgorzata Kożuchowska - urodziny

Małgorzata Kożuchowska - urodziny

Małgorzata Kożuchowska świętowała swoje 49. urodziny. Wydała przyjęcie w ogrodzie, którego tematem przewodnim była Alicja w Krainie Czarów. Dzisiaj pokazała kolejne zdjęcie z imprezy. Było pięknie!

Małgorzata Kożuchowska kwarantannę spędza w domu, do czego zachęca swoich fanów. Na ten czas przypadły jej 49. urodziny. Mimo że nie mogła się spotkać z przyjaciółmi, to zorganizowała przyjęcie w ogrodzie w stylu Alicji w Krainie Czarów. Z tej okazji solenizantka i jej goście przeistoczyli się domowymi sposobami w bohaterów historii. Małgosia na oczach internautów przemieniła się w Kapelusznika. Nie mniej spektakularne metamorfozy przeszli jej goście, między innymi Magda Gessler, Joanna Koroniewska i Dawid Woliński.

Relacja z uroczystości pojawiła się na Instagramie. Wszystko było jak z baśni. Kożuchowska i jej goście stanęli na wysokości zadania, a urodziny gwiazdy były bardzo udane. Dzisiaj aktorka podziękowała za piękny dzień i pokazała jeszcze więcej zdjęć.

Małgorzata Kożuchowska: zdjęcia z urodzin

Małgorzata Kożuchowska przyznała, że mimo izolacji jej urodziny były wyjątkowo udane. Piękne dekoracje, tort, kostiumy, prezenty. Podziękowała za to wszystko, publikując post na Instagramie, w którym pokazała jeszcze więcej zdjęć.

Wyglądała spektakularnie. Nie od dziś wiadomo, że dla Kożuchowskiej czas się zatrzymał. W pięknej różowej sukience z nadrukiem, długim kołnierzem i pierzastymi rękawami zrobiłaby furorę na niejednym czerwonym dywanie.

To były wyjątkowe urodziny!!! I choć przemijajàcy czas nie skłania do radości to nie mam zamiaru ulegać sentymentom i patrzę odważnie do przodu! Dziękuję za życzenia, kwiaty, podarunki i każdy przejaw sympatii. ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ PRZEKAZANĄ NA MOJĄ ZBIÓRKĘ #milionnamilion !!! Za Waszą wrażliwość na potrzeby dzieci z najuboższych rodzin!!! Dziękuję i proszę pomagajmy dalej!!! To jest dla mnie najpiękniejszy prezent! Link do zbiórki w BIO! #urodziny #milionnamilion @siepomaga @galeriaslodkosci @wiewiorkaispolka @stor9_ @agencja_bumerang #pomagamy #womenpower #actress #birthday #aliceinwonderland #beststory #future #hope #betogether – napisała.

View this post on Instagram

To były wyjątkowe urodziny!!! I choć przemijajàcy czas nie skłania do radości????????????????‍♀️????‍♀️????‍♀️ to nie mam zamiaru ulegać sentymentom i patrzę odważnie do przodu! Dziękuję za życzenia, kwiaty, podarunki i każdy przejaw sympatii. ALE PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ PRZEKAZANĄ NA MOJĄ ZBIÓRKĘ #milionnamilion !!! Za Waszą wrażliwość na potrzeby dzieci z najuboższych rodzin!!! Dziękuję i proszę pomagajmy dalej!!! To jest dla mnie najpiękniejszy prezent! Link do zbiórki w BIO! ❤️❤️❤️????????????????????????????????????#urodziny #milionnamilion @siepomaga @galeriaslodkosci @wiewiorkaispolka @stor9_ @agencja_bumerang #pomagamy #womenpower #actress #birthday #aliceinwonderland #beststory #future #hope #betogether

A post shared by Małgorzata Kożuchowska (@malgorzatakozuchowska_) on

Postem zachwyceni są obserwujący Małgosi Kożuchowskiej.

  • Zawsze piękna i wciąż młoda!
  • Magicznych stu lat!!
  • I ten uśmiech!
  • Cudna urodzinowa oprawa – piszą.

Cudne przyjęcie i zbiórka na szlachetne cele, która się powiodła – czy można wymarzyć sobie lepsze urodziny?


Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Małgorzata Kożuchowska - 49. urodziny

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×