Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Małgorzata Kożuchowska wróci do pracy w teatrze? Wciąż jest na urlopie wychowawczym!

Małgorzata Kożuchowska - bal TVN 2016


Małgorzata Kożuchowska wciąż ma urlop wychowawczy w Teatrze Narodowym

Małgorzata Kożuchowska gra nie tylko w filmie, czy serialach telewizyjnych, ale też w teatrze.

W ostatniej rozmowie przyznała jednak, że cały czas jest na urlopie wychowawczym w Teatrze Narodowym. Za co bardzo podziękowała dyrektorowi Janowi Englertowi.

Dla mnie najważniejsze jest to, że są reżyserzy, którzy chcą ze mną pracować. Mam miejsce, mam ten bufet, do którego wracam, mimo, że teraz jestem na urlopie wychowawczym, za co jestem dyrektorowi Englertowi wdzięczna, że ma taką cierpliwość do mnie. To miejsce na mnie czeka, dla mnie to taki poligon do pracy nad sobą – powiedziała w rozmowie dla wideoportalu

Aktorka przyznała, że każdą pracę zarówno w filmie, jak i teatrze traktuje równo. Zdaje sobie również sprawę, że wielu ról nie zagrałaby, gdyby nie doświadczenie zdobyte na deskach teatru.

Z niecierpliwością czekamy na powrót Małgorzaty Kożuchowskiej na deski teatru. Sztuki teatralne z jej udziałem zawsze cieszymy się bardzo dobrymi recenzjami i ogromnym powodzeniem wśród teatralnej publiczności.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska w wymowny sposób komentuje odznaczenie od Andrzeja Dudy: „Może ktoś będzie chciał, żebym…”


Źródło: Agencja TVN / x-news.pl

Małgorzata Kożuchowska - Róże Gali 2016

Małgorzata Kożuchowska – Róże Gali 2016

Czy lubisz Małgorzatę Kożuchowską?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×