Szukaj

Córka Małgorzaty Foremniak ma mnóstwo pracy. W czasie pandemii pomnożyła swój majątek. Lepszego zawodu nie mogła wybrać

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak

Małgorzata Foremniak i Aleksandra Jędruszczak

Aleksandra Jędruszczak, córka Małgorzaty Foremniak, w czasie pandemii koronawirusa nie narzeka na nudę. Czym się zajmuje?

Małgorzata Foremniak od dawna jest związana z aktorstwem. Na dużym ekranie zadebiutowała w 1990 roku, gdy wcieliła się w Małgorzatę uwodzącą Fausta w filmie Wojciecha Biedronia In flagranti. Popularność przyniósł jej jednak serial Na dobre i na złe, gdzie odgrywała postać anestezjolog Zosi Burskiej. W kolejnych latach pojawiła się w produkcjach takich jak m.in. Och, Karol 2, Jak poślubić milionera?, W rytmie serca.

Foremniak w czasie pandemii koronawirusa stara się umilić chwile internautom. Aktywnie działa w sieci, gdzie co jakiś czas publikuje nowe posty. Niektóre z nich są bardzo zabawne, tak jak ten, na którym spija wodę z sopli lodu. Fani gwiazdy byli zachwyceni (więcej tutaj).

Czym się zajmuje córka Małgorzaty Foremniak –Aleksandra Jędruszczak?

Foremniak spełnia się nie tylko zawodowo, ale także w życiu prywatnym układa się jej bardzo dobrze. Ma córkę Aleksandrę Jędruszczak, która w tym roku skończyła 31 lat. Dziewczyna jest owocem miłości aktorki i jej pierwszego męża Tomasza. Przypomnijmy, że mężczyzna zginął w 2005 roku w wypadku samochodowym pod Białobrzegami.

Aleksandra Jędruszczak, chociaż ma do tego wszelkie predyspozycje, nie poszła w ślady mamy i nie związała się z aktorstwem. Skończyła psychologię na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Aktualnie jest w trakcie studiów podyplomowych. Od dwóch lat pracuje jako psycholog Centrum Psychologicznego Homini jako terapeutka dorosłych i dzieci. Ma niemałe doświadczenie:

Staż zawodowy obyłam na oddziale Dziennym Nerwic i Zaburzeń Osobowości Instytutu Psychiatrii i Neurologii w Warszawie, a dodatkowe doświadczenie zawodowe zdobywałam jako wolontariusz m.in. w Służbie Psychologów Interwencji Kryzysowej przy Lotnisku Chopina w Warszawie, Ośrodku Rodzinnej Opieki Zastępczej PORT oraz Ośrodku Wsparcia Dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi przy Stowarzyszeniu POMOST – czytamy na stronie internetowej Aleksandry.

Rewia informuje, że córka Małgorzaty Foremniak nie może narzekać na nudę. W czasie pandemii koronawirusa przyjmuje sporo pacjentów, którzy szukają pomocy:

W ostatnim czasie jej gabinet przeżywa prawdziwe oblężenie. Niełatwy czas trwającej już od ponad roku pandemii, izolacja i brak kontaktów międzyludzkich – wszystko to sprawia, że dużo pacjentów szuka pomocy w gabinetach psychologów – podaje tygodnik.

Aleksandra Jędruszczak za godzinną sesję terapeutyczną kasuje 160 zł. Można się umówić także na 1.5 h sesję. Wówczas koszt wizyty wynosi 240 zł.


Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Małgorzata Foremniak z córką Aleksandrą

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Aleksandra Jędruszczak i Małgorzata Foremniak w magazynie Uroda życia

Dodaj komentarz

 • Prof pisze:

  Niech skończy najpierw kilkuletnią szkołę psychoterapii.
  W Polsce zawód psychologa/psychoterapeuty nie jest wpisany na listę zawodów i praktycznie każdy może go wykonywać. Dlatego sprawdzajcie kwalifikacje osób prowadzących psychoterapię.

 • Gość pisze:

  Głupi plotkarski artykuł z bezczelnym wnioskiem, a potem prostackie komentarze o chciwości 🤑🤢

 • Gość pisze:

  Chciwe to na cudzym nieszczęściu się dorabiać to hańba

  • Gość pisze:

   Po to się uczyła żeby pomagac i zarabiać

  • Gość pisze:

   ty to dopiero hańbę przynosisz, tylko proboszczowi o tym niemów, bo cię nie rozgrzeszy, bo zazdrosc z twych ust płynie 😀

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×