Szukaj

Maja Bohosiewicz sprzedaje suknię ślubną. Już wie, co zrobi z pieniędzmi

Maja Bohosiewicz - suknia ślubna

Maja Bohosiewicz szuka nowej właścicielki dla swojej sukni ślubnej. Pieniądze, które w ten sposób uzyska, chce przekazać na cel charytatywny. Jaki? Gwiazda podjęła już decyzję.

Maja Bohosiewicz i Tomasz Kwaśniewski tworzyli długoletni związek partnerski. Zakochani postanowili go jednak zalegalizować i rok temu w Sylwestra stanęli na ślubnym kobiercu. Była to niezapomniana noc, w czasie której państwu młodym towarzyszyły gwiazdy, które zdjęciami z uroczystości pochwalili się w sieci.

Maja Bohosiewicz sprzedaje suknię ślubną. Do kogo trafią pieniądze z jej sprzedaży?

Pani młoda na ten wieczór wybrała wyjątkową kreację – długą i przyozdobioną delikatnymi piórami, która została stworzona przez markę Laurelle. Okazuje się, że Bohosiewicz postanowiła ją sprzedać, o czym kilka dni temu poinformowała swoich obserwatorów. Pieniądze, które w ten sposób zarobi, chce przekazać na cel charytatywny.

Chce te kieckę w końcu przekazać na jakąś akcje charytatywną! Musi ucieszyć jeszcze jakąś malutką Pannę Młodą! A hajsy muszą pomóc. Bo co robić z tą kiecą? Paczać na nią tylko… głupota.

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle. Jak się zaprezentowała?

Postawę poparli obserwujący Bohosiewicz, którzy w komentarzach przyznawali, że jej zachowanie jest godne naśladowania i takich osób jak ona, powinno być znacznie więcej:

  • Gdzie nie oddasz i tak wielki szacun. Jesteś boska.
  • Piękna! Bardzo piękny gest!
  • Pięknie Kochana.
  • Świetny pomysł. Komukolwiek nie pomożesz, idea jest jak najbardziej słuszna.

Maja już wybrała potrzebującego, do którego trafi pomoc. To Alex Jutrzenka, 5. miesięczny chłopczyk, dla którego jedyną szansą na uratowanie życia, jest terapia lekiem Zolgensma. Chociaż na ten cel zebrano już ponad 6 mln złotych, wciąż brakuje jeszcze 3 mln zł.

Zobacz: Maja Bohosiewicz pod grubą warstwą makijażu ukrywała trądzik. Teraz pokazała, jak naprawdę wyglądała jej twarz


Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż

Maja Bohosiewicz wyszła za mąż

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×