Maja Bohosiewicz wzięła ślub w Sylwestra! Miała przepiękną suknię ślubną. Do sieci wyciekło sporo zdjęć!

Maja Bohosiewicz ślub suknia zdjęcia mąż

Maja Bohosiewicz ślub suknia zdjęcia mąż

Maja Bohosiewicz wzięła ślub. Zdjęcia z wesela

Ślub Mai Bohosiewicz i Tomasza Kwaśniewskiego. Pierwsze zdjęcia z wesela trafiły do internetu. Zobacz, jaką suknię ślubną miała panna młoda i kogo zaprosiła na wesele.

Maja Bohosiewicz przez długi czas odkładała decyzję o ślubie. Wraz z Tomaszem Kwaśniewskim tworzyli długoletni szczęśliwy związek partnerski. Zakochani zaskoczyli wielu swoich fanów i znajomych, gdy ogłosili, że w Sylwestra zostaną małżeństwem. Jak wynika ze zdjęć krążących w sieci, był to niezapomniany wieczór.

O tym, że aktorka zdecydowała się pobrać w ostatni dzień 2018 roku mówiono od jakiegoś czasu. Kiedy stało się to prawie faktem, wiadomością tą Maja podzieliła się ze światem na Instagramie: 

Kochani, wiem, że jutro nie będzie już tajemnicy. Dzisiaj nasza rodzina stanie się oficjalnie Bohosiewicz Kwaśniewska. Dzisiaj powiem “tak” najfajniejszemu facetowi jakiego w życiu poznałam, mojej drugiej połówce, komuś komu codziennie mówię Kocham Cię z oddaniem i szczerością. Nie wierze w związki idealne ale wierze, że ludzie popełniają błędy i uczą się na nich żeby stawać się lepszą wersją siebie.

Jak wynika ze zdjęć, które w sieci pojawiły się dzięki uprzejmości zaproszonych gości, para młoda w dniu swojego ślubu wyglądała wspaniale.

Podczas pierwszego tańca dla młodej pary zaśpiewała siostra aktorki – Sonia. Suknia ślubna Mai Bohosiewicz była długa i przyozdobiona była delikatnymi piórami. Panna młoda zdecydowała się upiąć włosy, co z pewnością było dobrym rozwiązaniem. U jej boku niemniej stylowo prezentował się jej mąż. Tomasz Kwaśniewski w czarnym garniturze wyglądał doskonale.

Dodajmy, że podczas uroczystości wśród gości nie zabrakło gwiazd, m.in. Zofii Zborowskiej i Olgi Frycz.

Dzisiaj ślub Mai Bohosiewicz! Gwiazda wyjawiła jeden z największych weselnych sekretów

Ślub Mai Bohosiewcz lada dzień! Właśnie poznaliśmy datę

Zdjęcia z szalonego wieczoru panieńskiego Mai Bohosiewicz trafiły do sieci! Nie obyło się bez gwiazd!


Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz w sukni ślubnej od Laurelle

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Maja Bohosiewicz wzięła ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×