Szukaj

Do „M jak Miłość” wraca jedna z czołowych gwiazd serialu. Fani produkcji zachwyceni. Oj, będzie się działo

M jak miłość

M jak miłość

Fani M jak Miłość będą zachwyceni. Ostatnio informowaliśmy, że gwiazdy opuszczają produkcję, tym razem mamy dobre wieści. Jedna z ulubienic widzów wraca na plan serialu.

M jak Miłość jest fenomenem w historii polskiej telewizji. Serial jest obecny na antenie nieprzerwanie od dwóch dekad. W ubiegłym roku fani, producenci i aktorzy świętowali 20-lecie emisji pierwszego odcinka hitu opowiadającego o perypetiach rodziny Mostowiaków. Każdy odcinek ogląda kilka milionów widzów, którzy z wypiekami na twarzy śledzą losy ulubionych bohaterów.

W popularnej produkcji swoją karierę rozpoczęło wielu znanych aktorów. Ostatnio informowaliśmy, że obsadę opuściły dwie pary lubianych aktorów: Krystian Domagała i Monika Mielnicka, oraz Barbara Wypych i Tomas Kollarik.

Na szczęście są też gwiazdy, które wracają do serialu po długiej przerwie.

Magdalena Walach wraca do M jak Miłość

Agnieszka, w którą wciela się Magdalena Walach, wróci do M jak miłość po długiej nieobecności. Rok temu samotna prokurator Olszewska razem z córką Helenką wyjechała do Szczecina. Aktorka odeszła z obsady serialu.

Wszystko przez to, że Agnieszka źle zniosła kolejny zawód miłosny – rozstała się z Olkiem Chodakowskim, którego gra Maurycy Popiel. Bohater został aresztowany, więc podjęła tę przełomową decyzję.

Ale w 1588 odcinku M jak miłość scenarzyści przygotowali dla fanów niespodziankę. Andrzej Budzyński, w tej roli Krystian Wieczorek, da byłej kochance pretekst do powrotu.

Magdalena Walach ostatni raz pojawiła się w 1510 odcinku, kiedy Olszewska pomogła Anecie oszukać prokuratora oskarżającego Olka w sprawie ciąży. Między byłą kochanką a obecną żoną Chodakowskiego doszło wtedy do ostrego starcia. I choć Olszewska zapewniła wówczas Kryńską o swoim wsparciu, ona jej nie uwierzyła. Do tego oskarżył prokurator o donosicielstwo. Ostatecznie Agnieszka zrezygnowała z Chodakowskiego i wyprowadziła się z Helenką z Warszawy.

W 1588 odcinku Agnieszka wróci w związku z morderstwem, do którego doszło w nowym domu Kamila Gryca, którego gra Marcin Bosak. Prawnik wyprowadzi się w wynajmowanego od Joasi (Barbara Kurdej-Szatan) domu, ale po sąsiedzku znajdzie inny do wynajęcia. Nieświadomy dramatów, jakie tam się rozegrały.

Jedna z sąsiadek poinformuje Gryca, że wynajął przeklęty dom, gdzie wydarzyły się straszne rzeczy.

Wszyscy w okolicy to wiedzą! W nocy słychać jęki, światła latają po pokojach… A jak na Boże Ciało postawiliśmy ołtarz, to w ciągu godziny wszystkie kwiatki zwiędły! Ja to wieczorem boję się tędy przechodzić… – mówiła.

Informacje potwierdzi Kinga (Katarzyna Cichopek). To ona wyjawi Kamilowi, że poprzedni właściciel wynajętego domu został zamordowany w przerażających okolicznościach. Przestraszony Gryc poprosi o pomoc Budzyńskiego. Okaże się, że Agnieszka zajmowała się zbrodnią z ramienia prokuratury.

W związku z zabójstwem w domu Kamila wątek Agnieszki wróci do serialu. Nie wiadomo jeszcze, na jak długo Magdalena Walach pojawi się na ekranie.


M jak miłość odcinek 1455, Iza (Adriana Kalska), Agnieszka (Magdalena Walach)

M jak miłość odcinek 1455, Iza (Adriana Kalska), Agnieszka (Magdalena Walach)

M jak miłość odcinek 1455, Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

M jak miłość odcinek 1455, Olek (Maurycy Popiel), Agnieszka (Magdalena Walach)

M jak miłość odcinek 1455, Iza (Adriana Kalska), Agnieszka (Magdalena Walach)

M jak miłość odcinek 1455, Iza (Adriana Kalska), Agnieszka (Magdalena Walach)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×