NewsyKrystian Wieczorek po latach zrezygnował z roli. Aktor "M jak miłość" przeszedł do konkurencji

Krystian Wieczorek po latach zrezygnował z roli. Aktor "M jak miłość" przeszedł do konkurencji

Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek
Elwira Szczepańska

04.12.2020 06:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Krystian Wieczorek dla większości widzów zawsze pozostanie Andrzejem z M jak miłość. Na jego koncie znajdziemy oczywiście inne role, ale to właśnie Budzyński wbił się w pamięć wielbicieli seriali. Właśnie gruchnęły wieści, że aktor rezygnuje z serialu. Zresztą nie tylko on, także Magdalena Walach.

Krystian Wieczorek odchodzi z serialu TVP. Dlaczego?

Pudelek podaje, że dwie gwiazdy M jak miłość, wspomniany już Krystian Wieczorek i Magdalena Walach, odchodzą z największego hitu Dwójki, w którym grają kluczowe role. W nowym sezonie M jak miłość nie pojawi się mecenas Budzyńskiego i prokurator Olszewska?

Na szczęście fani wspomnianej produkcji mogą odetchnąć. Aktorzy zdecydowali się opuścić nie szeregi M jak miłość, a Komisarza Alexa, w którym to serialu również grają. Wieczorek wciela się tam w główną postać, więc nie wiadomo co dalej będzie z serialem o czworonożnym detektywie i jego opiekunie. Skąd taka decyzja?

Krystian Wieczorek zgłosił nam, że dostał rolę w nowej produkcji konkurencyjnej stacji. Niestety, nie da się związanych z nią zajętości pogodzić ze zdjęciami do "Komisarza Aleksa", dlatego stacja rozpoczęła poszukiwania nowego odtwórcy opiekuna czworonożnego detektywa – powiedział Sławomir Jóźwik z TVP w Świecie Seriali.

Jaka jest motywacja aktorów?

Według naszego źródła, ma być to spowodowane między innymi "słabą jakością" serialu – podaje Pudelek .

Portal cytuje dalej osobę z otoczenia Krystiana Wieczorka.

Oficjalnego komentarza w tej sprawie nie mogę przedstawić. Żaden aktor nie jest na stałe przypisany do produkcji. Aktor ma dowolność, nikt nic nie musi. Czasem trzeba się rozwinąć, pójść dalej, zmienić perspektywę. Krystian zadomowił się w "M jak Miłość" – tam ma komfort i poczucie bezpieczeństwa. Reszta projektów się po prostu zmienia. Jesteśmy otwarci na propozycje, nawet z telewizji publicznej - jeśli aktor zaakceptuje projekt. Marka TVP nie jest powodem, by rezygnować z dobrych projektów serialowych. Na planie "Komisarza Aleksa" zachodzą zmiany – wielu aktorów porezygnowało kosztem innych produkcji – artyści chcą się rozwijać. Główna obsada powolutku szuka nowych wyzwań. My wciąż obserwujemy sytuację.

Ciekawi jesteście, gdzie tym razem pojawi się gwiazdor M jak miłość? Mówi się, że najprawdopodobniej "nowe wyzwania" znalazł w Polsacie. A przynajmniej tak spekulują fani, którzy widzą go w obsadzie nowego serialu stacji.

Zobaczcie, że zagra w "Tatuśkach" – czytamy w jednym z komentarzy w mediach społecznościowych.

Produkcja TVP skomentowała także odejście z serialu Komisarz Alex Magdaleny Walach.

W związku z tym, że przyjęła rolę w "Stuleciu Winnych", nie będzie jej w części odcinków wiosennych - wyjaśnia produkcja - Nie jest to jakaś nadzwyczajna sytuacja, bo Magdalena Walach to bardzo ceniona i wzięta aktorka. Nie było jej u nas przez dwa sezony, po czym wróciła. Tym razem jej nieobecność będzie krótsza. Wierni widzowie naszego serialu mogą być spokojni: Magdalena Walach nie odchodzi z "Komisarza Aleksa"!

Ani Krystian Wieczorek, ani Magda Walch nie potwierdzili póki co rewelacji, które opublikował portal.

Komisarz Alex 13 sezon, Krystian Wieczorek
Komisarz Alex 13 sezon, Krystian Wieczorek
Krystian Wieczorek na planie "M jak miłość"
Krystian Wieczorek na planie "M jak miłość"
Krystian Wieczorek – wiosenna ramówka TVP 2020
Krystian Wieczorek – wiosenna ramówka TVP 2020
Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską
Krystian Wieczorek z żoną Marią Szafirską
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także