Anna Kalczyńska zdradziła wszystkie sekrety Magdy Mołek! Wyjawiła też jaką niespodziankę szykuje dla niej zespół „Dzień Dobry TVN”!

Magda Mołek

Magda Mołek

Anna Kalczyńska wyjawia sekrety Magdy Mołek

Ciąża Magdy Mołek była ogromnym zaskoczeniem, ale również powodem do radości. Fani gratulowali jej na Instagramie, znajomi z pracy podczas programów na żywo i po nich, a Magda? Magda kwitnie, wygląda piękniej niż zwykle i już niedługo powita na świecie wymarzoną córeczkę lub wyśnionego syna. Anna Kalczyńska w rozmowie z Show wyjawiła kilka pilnie skrywanych sekretów dziennikarki!

Co sądzi o samej Mołek, z którą często spotyka się w pracy?

O Magdzie mogę mówić w samych superlatywach. Jest świetną koleżanką, ma ogromną klasę. To osoba towarzyska, ale jednocześnie zachowująca swoją prywatność – wiele o niej nie mówi. Zawsze jest jednak pomocna i wspierająca. To bardzo fajna, sumienna i solidna dziewczyna.

Gwiazda wychowuje już synka, a choć Kalczyńska nie poznała go osobiście, doskonale wie, że Magda jest świetną mamą, a intensywna praca w niczym jej nie przeszkadza:

Nie poznałam jej synka Henia, ale wiem, że Magda poświęca mu bardzo dużo czasu i opiekuje się nim ze wszech stron i zdrowotnie i pod kątem edukacji, żeby dobrze się rozwijał i miał wszystko, co najlepsze. Teraz będzie mamą po raz drugi i to cudowne doświadczenie także dla niej jako matki Henia, bo wprowadzi nową energię i wyzwania w jej życie. Widać, że Magda kwitnie i jest bardzo szczęśliwa. Życzę jej wspaniałych chwil latem i jesienią, bo to rozwiązanie zdaje się nastąpi w maju lub w czerwcu

Przy okazji Kalczyńska zdradziła też kiedy Magda zamierza wrócić do pracy!

Wiem, że zaplanowała, że wróci do na niebawem i nie będzie to długa absencja, z czego się bardzo cieszymy. Jej nieobecność przypadnie na miesiące letnie, gdy pracujemy rzadziej, nie wiem, czy tak miała zaplanowane czy to zbieg okoliczności, ale praca na nią poczeka. Często teraz o niej myślę, zwłaszcza gdy w DD TVN pokazujemy różne zabawki, wyprawki, kocyki. „O, to by było dobre dla Magdy”, przychodzi mi do głowy. Pewnie pokusimy się w redakcji o jakiś prezent i toast z okazji narodzin. Pytałam Magdę o płeć maleństwa, ale nie chciała mówić. Ja to szanuję – dodała gwiazda

To urocze! Jak myślicie, co jej sprawią?

Ciężarna Magda Mołek żartuje z duetu Piotra Kraśko i Marcina Mellera w „Dzień Dobry TVN”. Stworzyła genialnego mema

Wielki debiut męskiego duetu w „Dzień Dobry TVN”! To oni zastąpili ciężarną Magdę Mołek!

Ciężarna Magda Mołek znika z anteny TVN-u! Jej pożegnanie z fanami jest urocze! [WIDEO]


Magda Mołek pochwaliła się swoim nowym ochroniarzem

Magda Mołek pochwaliła się swoim nowym ochroniarzem

Małgorzata Rozenek pokazała jak Magda Mołek wygląda w ciąży

Małgorzata Rozenek pokazała jak Magda Mołek wygląda w ciąży

Dorota Gardias wyglada jak Magda Mołek

Dorota Gardias wyglada jak Magda Mołek

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×