Przy okazji ostatniego spotkania z Kingą Rusin, tuż po prezentacji wiosennej ramówki TVN, zapytaliśmy ją o zmiany w Dzień Dobry TVN po porodzie Mołek:
Uściskałyśmy się z Magdą bardzo serdecznie, myślę, że Magda tak to sobie wszystko zaplanowała, żeby nie trzeba było jej zastępować, tak jak zrobiła to poprzednio.
To świadczy tylko o ogromnym profesjonalizmie, z którego resztą Magda słynie.