Szukaj

Maffashion pokazała nowe zdjęcie synka. Niemożliwe, że już taki duży

Maffashion

Maffashion

Maffashion na Instagramie pokazała nowe zdjęcie swojego synka. Bastaian rośnie jak na drożdżach. To niewiarygodne, jaki już duży z niego chłopiec.

Maffashion w tym roku we wrześniu została po raz pierwszy mamą. Wraz z Sebastianem Fabijańskim powitali na świecie Bastiana. Co jakiś czas w social mediach udostępnia posty, których głównym bohaterem jest jej synek. Pochwaliła się m.in. karmienie o świcie, a także uroczym filmikiem, który nagrała z okazji swoich urodzin.

Miesiąc po porodzie pozowała z synkiem i z odsłoniętym brzuchem. W krótkim komentarzu wyraziła swoje wsparcie dla trwającego Strajku Kobiet. Cały czas jest też aktywna zawodowo. Chociaż przyznała, że nie zawsze jest łatwo, to nie wyklucza kolejnych dzieci. Zdradziła, że od zawsze marzy o trójce dzieci.

Zawsze chciałam mieć trójkę dzieci. Wiecie, jak to jest, że wszyscy mówią: „Zobaczysz po pierwszym, czy będziesz chciała kolejne” – mówiła – Mały daje mi trochę w kość, ale jeszcze się nie zniechęciłam. Muszę tylko znaleźć na to czas — dodała blogerka.

Jednak Maff jest świetnie zorganizowana i ze wszystkim sobie bardzo dobrze radzi. Może też zawsze liczyć na pomoc przyjaciół.

Maffashion pokazała nowe zdjęcie Bastiana

Dziecko to niejedyna rewolucja w życiu Maff i Sebastiana. Rodzice Bastiana są już po zaręczynach, a także w trakcie budowy domu. Zajęć więc mają niemało. Kiedy jednak potrzeba, to blogerka bez trudu znajduje pomoc w opiece nad maluchem. We wtorek pojawiło się na jej Instastory nowe zdjęcie, na którym widać, jak chłopiec bezpiecznie tuli się do cioci – Gabroeli Zalewskiej, która z przyjemnością zajmuje się niemowlęciem.

To jest ciocia, ciocia jest spełniona, tak – mówi na relacji Maff.

My patrzymy na Bastiana. To niewiarygodne, jak dzieci szybko rosą. Maluszek przecież ledwie co pojawił się na świecie, a to już duży chłopiec. Ważne jest jednak to, że Maffashion każdym postem, relacja dowodzi, że macierzyństwo najwyraźniej jej służy, a ona czuje się szczęśliwa i spełniona.


Synek Maffasion

Synek Maffasion

Maffashion z Bastianem

Maffashion z Bastianem

Maffashion w botkach Gino Rossi

Maffashion w botkach Gino Rossi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×