NewsyOtylia Jędrzejczak pokazała nowe zdjęcie dzieci. Jej synek to już duży chłopiec

Otylia Jędrzejczak pokazała nowe zdjęcie dzieci. Jej synek to już duży chłopiec

Otylia Jędrzejczak
Otylia Jędrzejczak
Krystyna Miśkiewicz
07.01.2021 12:20, aktualizacja: 07.01.2021 12:53

Otylia Jędrzejczak jest doskonale znana fanom sportu. Pływaczka jest multimedalistką i jednym z najbardziej utytułowanych polskich sportowców. W swoim dorobku ma aż 3 medale olimpijskie, w tym jeden złoty. Jest kilkukrotną mistrzynią świata i Europy, a także trzykrotną rekordzistką świata. Wiele razy była nominowana i wygrywała plebiscytach na najlepszego sportowca nie tylko w Polsce, ale także na kontynencie. Dzięki niej młodzi ludzie zaczęli interesować się sportem, a pływanie i baseny w całym kraju zaczęły przeżywać prawdziwe oblężenie.

Swoją wielką karierę pływaczka zakończyła ostatecznie w 2014 roku. Dwa lata później związała się z Pawłem Przybyłą, który również swoje życie związał ze sportem. Był koszykarzem Cracovii Kraków, a obecnie pracuje jako nauczyciel wychowania fizycznego. Zakochani tworzą parę już od wielu lat, nie zdecydowali się jednak na sformalizowanie związku. W rozmowie z Plejadą Otylia przyznała, że nie czuje takiej potrzeby.

Nie jest mi potrzebny do szczęścia. Za dużo kosztuje!

W dalszej części wywiadu wyznała, że nie wyklucza, że w przyszłości zdecydują się z partnerem na ślub.

Otylia Jędrzejczak pokazała dzieci

Otylia i Paweł doczekali się dwójki dzieci. Ich starsza córeczka Marcelina przyszła na świat w 2017 roku. Gdy ich pierwsze dziecko miało zaledwie dwa lata, gwiazda sportu pochwaliła się kolejną szczęśliwą nowiną. Pokazała swój zaokrąglony brzuszek i zdradziła, że spodziewa się kolejnej pociechy. Kilka miesięcy później na świecie pojawił się jej synek Grzegorz.

Gwiazda pomimo zakończenia kariery nadal ma wierne grono fanów, którzy śledzą jej poczynania i chcą być na bieżąco z tym, co dzieje się u ich ulubienicy. Jej profil przepełniony jest pięknymi rodzinnymi zdjęciami. Na ostatnim z kadrów możemy zobaczyć, jak wspólnie z dziećmi układa klocki. Dopiero teraz widać, jak mały Grześ bardzo wyrósł i jakie ma piękne długie włosy.

Trzech Króli, a więc też ostatni dzień okresu świątecznego. Z większości domostw znika dziś choinka. Można powiedzieć ze od jutra tak oficjalnie po świątecznie wkraczamy w nowy rok.U mnie ten czas to czas moich własnych podsumowań, działań których się podjęłam i ich efektów. To także chyba pierwszy od dawna czas, w którym telefon starałam się mieć z boku.

Widać, że w roli mamy Otylia odnajduje się doskonale. Pływaczka uwielbia spędzać czas ze swoimi maluszkami, a wspólne zabawy dostarczają im wiele powodów do uśmiechu.

Otylia Jędrzejczak z dziećmi
Otylia Jędrzejczak z dziećmi
Otylia Jędrzejczak dzieci
Otylia Jędrzejczak dzieci
Otylia Jędrzejczak z synem
Otylia Jędrzejczak z synem
Otylia Jędrzejczak urodziła
Otylia Jędrzejczak urodziła
Otylia Jędrzejczak z rodziną
Otylia Jędrzejczak z rodziną
Otylia Jędrzejczak w ciąży
Otylia Jędrzejczak w ciąży
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także