Szukaj

Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży! Gwiazda pokazała swój zaokrąglony brzuszek!

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży! Mistrzyni olimpijska z 2004 roku przekazała internautom wiadomość o swojej kolejnej ciąży. Z tej okazji pokazała ciążowy brzuszek.

Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał. Okazuje się, że wspaniała Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży. Świetna polska pływaczka specjalizująca się w stylu motylkowym i dowolnym, mistrzyni olimpijska, dwukrotna mistrzyni świata, pięciokrotna mistrzyni Europy na długim basenie, trzykrotna rekordzistka świata, trzykrotnie wybierana najlepszym sportowcem Polski… To tylko niektóre tytuły przyszłej sportowej mamy!

Otylia od kilku lat tworzy udany związek z Pawłem Przybyłą, nauczycielem wychowania fizycznego i byłym zawodnikiem II-ligowej Cracovii w sekcji koszykówki, z którym ma śliczną 2-letnią córeczkę Marcelinę. Pływaczka poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ponownie jest w ciąży:

Kochać to dawać z siebie jak najwięcej każdego dnia.
Kochać własne dziecko to uczucie jakie poznałam dwa lata temu i każdego dnia doświadczam jeszcze bardziej 🙂 Czasem zadaje sobie pytanie, czy można kochać bardziej albo inaczej – czy można tę miłość podzielić
Każda kartka mojego życia nabiera barw, a już niedługo będę mogła się przekonać, jak to jest dawać siebie jeszcze jednej małej istotce – zdradziła Otylia,

Otylia dołączyła swoje zdjęcie, na którym pokazała śliczny brzuszek ciążowy. To wspaniała wiadomość dla wszystkich fanów sportsmenki, która po zakończeniu kariery oszalałą na punkcie macierzyństwa i pomaganiu dzieciom.

Gratulacje dla przyszłych rodziców.

Zobacz: Jak Otylia Jędrzejczak radzi sobie z macierzyństwem? Gwiazda nigdy nie była tak szczera! “Każdego dnia coś mnie zaskakuje” [WIDEO]

Zobacz: Tego jeszcze nie widzieliście! Otylia Jędrzejczak wreszcie pokazała twarz swojej słodkiej córeczki! Ależ ona jest śliczna!

Zobacz: Otylia Jędrzejczak pokazała córeczkę na Instagramie. Fani zachwyceni!


Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży

Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Otylia Jędrzejczak i Paweł Przybyła

Otylia Jędrzejczak pokazała córkę

Otylia Jędrzejczak pokazała córkę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×