Szukaj

Maffashion odsłoniła brzuch po porodzie i pokazała syna. Odważnym zdjęciem wspiera Strajk Kobiet

Maffashion

Maffashion

Maffashion opublikowała zdjęcie z synem. Pozuje z odsłoniętym brzuchem. Jej figura robi wrażenie, tak samo jak przemyślenia, jakimi podzieliła się z fanami. Blogerka aktywnie wspiera Strajk Kobiet.

Od momentu, w którym Trybunał Konstytucyjny orzekł w sprawie zakazu aborcji eugenicznej, Maffashion w mediach społecznościowych nie ukrywa swojego oburzenia. Regularnie udostępnia posty, w których wspiera protestujące kobiety. W jednym z nich potwierdziła zaręczyny z Sebastianem Fabijańskim. Jej wpis nie napawa jednak optymizmem:

Narzeczony w pracy, ja od dwóch dni w domu z dzieckiem na rękach(bo lubi) Ale całym sercem i duchem jestem z wszystkimi protestującymi kobietami. Kobietami i nie tylko! Jestem ze wszystkimi protestującymi rodzinami, których ta sytuacja dotyczy. Na bieżąco oglądam, czytam i widzę co się dzieje. Jestem wk*%#%*. Czuje i widzę bezradność. Samowolka, działania mimo braku aprobaty i głośnego sprzeciwu.

Maffashion pokazała brzuch po porodzie i nowe zdjęcie Bastiana

W piątkowe południe blogerka opublikowała kolejny wpis, w którym nawiązała do Strajku Kobiet. Tym razem zamieściła zdjęcie, na którym odsłania brzuch miesiąc po porodzie. W rękach trzyma śpiącego syna. Odważną fotografię podpisała krótkim, ale bardzo wymownym komentarzem, którym pokazuje wsparcie dla protestujących:

 POLAND #strajkkobiet

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

⚡️ POLAND #strajkkobiet

Post udostępniony przez JULIA KUCZYŃSKA (@maffashion_official)

Internauci zgadzają się ze stanowiskiem blogerki, a także zachwycają się Bastianem:

  • Boooże jakie słodkości. Trzymajcie się zdrowo.
  • Co za słodki bobasek! Oby doczekał lepszych czasów w naszym kraju i prawdziwej wolności.
  • Nie mogę, jaki to jest mały tatuś.
  • Kiedy ten mały tak urósł? Rozpływam się nad tym zdjęciem.

Warto wspomnieć, że Maffashion nie jest jedyną znaną osobą, która wspiera Strajk Kobiet. Popiera go także cała plejada gwiazd, wśród których warto wymienić m.in. Barbarę Kurdej-Szatan, Małgorzatę Roznek, Joannę Koroniewską oraz Julię Wieniawę. Ostatnia z wymienionych skomentowała oświadczenie Jarosława Kaczyńskiego i nie szczędziła przy tym gorzkich słów. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.


Maffashion z Bastianem

Maffashion z Bastianem

Maffashion w ciąży przytyła 16 kilogramów

Maffashion w ciąży przytyła 16 kilogramów

Maffashion potwierdziła ciążę

Maffashion potwierdziła ciążę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×