Szukaj

Julia Wieniawa z wściekłością o Jarosławie Kaczyńskim: „Ohydny dziad”. Swoje przemyślenia zostawiła w zaskakującym miejscu

Julia Wieniawa Jarosław Kaczyński

Julia Wieniawa Jarosław Kaczyński

Julia Wieniawa ostro dała do zrozumienia, co myśli o prezesie PiS, Jarosławie Kaczyńskim. Swoją frustrację wylała pod postem Michała Piróga. Co takiego opublikował?

Wyrok Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej spotkał się z ogromnym sprzeciwem Polek. Od czwartku 22 października w całym kraju trwają protesty. Pomimo pandemii kobiety zjednoczyły się i wyszły na ulice, żeby dochodzić swoich praw. Wspiera je w tym cała rzesza mężczyzn. Social media zalała fala wpisów, mnóstwo wymownych zdjęć, osobiste historie kobiet, które postanowiły podzielić się swoją traumą związaną z utraconymi ciążami, czy trudnym macierzyństwem.

Do strajku kobiet dołączyło mnóstwo gwiazd. Na Instagramie pojawiły się mocne posty: Małgorzata Rozenek, Barbara Kurdej-Szatan, Agnieszka Sienkiewicz, Maja Ostaszewska, Maffashion, Małgorzata Kożuchowska, Joanna Koroniewska, czy Agnieszka Chylińska przedstawiły swoje stanowisko w sprawie. Równie zaangażowana jest Julia Wieniawa, która podczas finału Tańca z Gwiazdami wystąpiła z symbolem protestu wymalowanym na dłoni.

Wczoraj wydarzenia skomentował Jarosław Kaczyński. Jego słowa jeszcze bardziej rozwścieczyły Polki. Swoją frustrację wylała także młoda aktorka, a zrobiła to pod postem Michała Piróga.

Julia Wieniawa ostro o Jarosławie Kaczyńskim

Przemówienie prezesa PiS jest wielokrotnie cytowane. Jego stanowisko mija się z tym, do które go próbuje przekonać premier Morawiecki.

Ten atak jest atakiem, który ma zniszczyć Polskę, ma doprowadzić do triumfu sił, których władza w gruncie rzeczy zakończy historię narodu polskiego tak, jak dotąd go żeśmy postrzegali – mówił Kaczyński.

Zaapelował także o obronę Kościoła.

Musimy ich bronić za każdą cenę. Wzywam wszystkich członków Prawa i Sprawiedliwości i wszystkich, którzy nas wspierają do tego, by wzięli udział w obronie Kościoła, w obronie tego, co dzisiaj jest atakowane i jest atakowane nieprzypadkowo

Oświadczenie prezesa i sposób, w jaki mówił, są porównywane do wystąpień Władysława Gomułki i Wojciecha Jaruzelskiego, kiedy w Polsce panował totalitaryzm.

Kiedy Michał Piróg w ramach protestu udostępnił na swoim profilu na Instagramie.

Brońmy polskich polskich kościołów. Zmasowany atak na Polskę. Kościół polski ponad Polska kobietę. Czym jest Polska jak nie obywatelami. Do czego Pan namawia??? Do walki z jakim wrogiem. Wy i kościół jesteście wrogami tego kraju i społeczeństwa … #tojestwojna wojna która wy wywołaliście – napisał.

Julia Wieniawa nie wytrzymała i dosadnie skomentowała post:

Ohydny dziad. Najpierw mówi, że jest covid i że strajki są wbrew obostrzeniom, a teraz sam nawołuje do wojny? Ha tfu.

Julia Wieniawa komentuje wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego

Julia Wieniawa komentuje wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego

Nie tylko aktorka jest oburzona i nie przebierała w słowach. W komentarzach aż roi się od słów krytyki. Zdaje się, że prezes, zamiast łagodzić sytuację, właśnie ją zaognił.


Julia Wieniawa komentuje wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego

Julia Wieniawa komentuje wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego

Julia Wieniawa wspiera strajk kobiet

Julia Wieniawa wspiera strajk kobiet

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa

Dodaj komentarz

 • Ewa pisze:

  Kto jest bez gniewu ,gdy jest powód do gniewu -grzeszy !!!!! św. Jan Chryzostom
  Kaczyński ,to wróg nardu , czyste zło ! Wstyd ,ze za 500 zł kupił połowę społeczeństwa.

 • K pisze:

  Ja akurat popieram Julię, i wszystkie kobiety walczące o wolną wolę. Walczymy o WYBÓR. Jest mi przykro czytać wytykanie innym walki o lepszą Polskę jak i przeciwników rewolucji. Zastanówmy się nad sobą, dopiero komentujmy to, co znane osoby mówią, bo w większości to one walczą o WYBÓR który nam, kobietom się odbiera.
  REWOLUCJA JEST KOBIETĄ!

 • Gość pisze:

  Biedne kobiety matki strajkują Kaczyński zły ale 500 + dobrze się przytula co miesiąc

  • Bro pisze:

   Wsadźcie sobie w d… pe to 500+. Nic nie dostajesz w prezencie!
   Pieniądze nie rosną na
   !
   Najpierw muszą nas złupic i ograbić podatkami,
   aby udawać tych wielkich „dobrodziejów”.

  • Gośćmena pisze:

   No właśnie słuszna uwaga

 • Arkadiusz pisze:

  Kolejna cwelebrytka która nic mądrego nie umie z siebie wyksztusić tylko jaki Kaczyński to potwór.
  Jak o życie zwierzaków chodzi to mordy drą te cwelebrytki że to nieludzkie itp bzdety.

 • Gość pisze:

  Bog!Honor!Ojczyzna! Marzy mi się Polska bez lewacko chamsko populistycznej hołoty!wypad na zachód wszyscy zdrajcy narodowi Polski!wszystkie pyszałki pełne egoizmu!!wypad na zachod jak się nie podoba!najlepiej kierunek Atlantyk! I będziemy mieli w końcu PISsssss w tym kraju!

 • PIOTR pisze:

  SŁUCHAJ NO gość ty jesteś wysokiego wzrostu że obrażasz człowieka który przyczynił się do wywalczenia wolnej polski ten człowiek ma duży udział w walce o wolną POLSKĘ ty i twój komentarz pokazuje że nie masz na kim się wyżyć i radziłbym spojrzeć na siebie niż pisać na kogoś kto jest w polityce cały czas wierny POLSCE I PISAĆ O KIMŚ BO TWÓJ komentarz jest niczym a i jeszcze jedno ktoś może być niskiego wzrostu ale ma głowę do polityki i jest patriotą możesz najwyżej poszczekać jak ta na zdjęciu bo przegrywacie wysoko .

  • Gość pisze:

   A ty tak serio? Czy to nieśmieszny i infantylny żart? Potraktowałeś to jakby ktoś obrażał niskich ludzi, a to konkretnie obraza jednego człowieka, kotry właśnie teraz tak samo jak ty pokazuje brak jakiejkolwiek empatii, szanowania czyichś decyzji, ba! To zbyt mało powiedziane ale ja nie będę dyskutowała z osoba która ma ma zaniżony horyzont patrzenia na świat! To nie średniowiecze chociaż najwyraźniej wy do tego dążycie . Także Panie Piotrze polecam inna telewizja niż tylko TVP i trochę poczytać o świecie i myślenia racjonalnego :)))

 • Kobieta pisze:

  Chora jest ? A dopiero co wyginała się w tańcu jako gwiazda. Jest z kobietami ale na „ wspólne spotkanie z nimi się nie wybiera. Dobre zagranie chciałoby się zacytować jej słowa „ tfu”

 • Gość pisze:

  Ja tez za nim nie przepadam, ale publiczne obrażanie drugiej w dodatku starszej osoby to chamstwo….

  • Gość pisze:

   bez przesady chamstwem jest sama jego osoba wiec nie należy traktowac go z szacunkiem

  • Gość pisze:

   Chamstwem to jest to co on robi w tym kraju. W głowie się nie mieści jak przez taka osobę sa odbierane podstawowe prawa kobiet i żaden kurdupel prezes od siedmiu boleści nie ma nic do gadania w tej sprawie a jednak to pokazuje tylko ze jest nikim

 • To sie nazywa Agresja pisze:

  Tymi słowami a to nie ma wiekszej kultury za 60 lat o Tobie beda mówić FUJ…jak będziesz sie czuła…a czy ktoś atakowany nie ma prawa do obrony…..w dobie epidemi…co za pokrętność..inienawiść…

 • TEREA pisze:

  Można tak kogoś obrażać? Proszę poszukać w swojej rodzinie starych ? Dziewczyno do szkół matura to za mało żeby nauczyć się etyki

 • Gość pisze:

  Chyba jej sie w glowce cos poprzestawialo kto nawoluje do wojny??

 • asa pisze:

  Wypowiada sie „aktorka”, ktora ma zaledwie mature. Gdzie sa ci prawdziwi aktorzy z dawnych lat. A tak nawiasem mowiac teraz Julia ma 22 lata a za 20-30 lat bedzie stara baba.

  • Gość pisze:

   Niech Cie Wieniawka Bóg błogosławi bo nie wiesz co mówisz i piszesz wielka celebrytko hahaha

  • Gość pisze:

   Inteligencja to nie wykształcenie

  • Gość pisze:

   Każdy kiedyś się starzeje wiec chyba logiczne, a „prawdziwi aktorzy” w większości myślą to samo. A po za tym bardzo dobrze ze młodzi ludzie bronią swoich praw bo ta sprawa tyczy się stricte młodych osób.

 • GośćJoanna pisze:

  Te marsze to skowyt szatana

  • Gość pisze:

   Właśnie ten szatan musi porządek zrobić z pedofilami z kościołów i z komuną ktorą przewodzi czerwona gnida Kaczyński.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×