NewsyMaffashion zamierza ochrzcić Bastiana? W szczerym wpisie opowiedziała o swoich planach

Maffashion zamierza ochrzcić Bastiana? W szczerym wpisie opowiedziała o swoich planach

Maffashion
Maffashion
Zuza Maciejewska

29.09.2021 09:00, aktual.: 29.09.2021 10:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Maffashion jest przykładem na to, że praca może iść w parze z macierzyństwem. Prowadzi markę odzieżową, gości na branżowych imprezach, a także aktywnie działa w sieci. Od ponad roku łączy to z opieką nad Bastianem, który jest owocem miłości blogerki i jej narzeczonego Sebastiana Fabijańskiego.

Maffashion co jakiś czas udziela też wywiadów. Tak jak niedawno, gdy zgodziła się porozmawiać z Vivą!. Podkreśliła, że syn przyniósł spełnienie i nadał sens jej życiu:

Staram się sprytnie pogodzić pracę i dom. Większości kobiet się to jakoś udaje, a przecież niektóre mają więcej niż jedno dziecko. Wiem, że razem z Sebastianem jesteśmy Bastkowi potrzebni. Mnie synek przyniósł szczęście i spełnienie, poczucie sensu w życiu. Odkryłam też w sobie nowe pokłady troski i miłości oraz jeszcze lepiej się organizuję.

Maffashion planuje ochrzcić Bastiana?

Blogerka przez lata obecności w sieci zgromadziła wokół siebie sporo fanów. Ci nie tylko interesują się i inspirują stylizacjami, które wybiera, ale także śledzą jej życie prywatne. Niedawno postanowiła odpowiedzieć na pytania, które ich nurtują. Jeden z internautów chciał się dowiedzieć, czy Maffashion i Sebastian Fabijański, którzy niedawno zamieszkali w nowym domu, planują ochrzcić Bastiana.

Młoda mama odparła, że ma w tej kwestii spory dylemat. Chociaż wie, że to rodzice odpowiadają za wiele istotnych spraw w życiu dziecka, nie jest przekonana, jaką powinna podjąć decyzję:

Bez ciśnienia. Może ochrzcimy, a może sam kiedyś o tym zadecyduje. Mam dylemat. Wiadomo to rodzic wybiera przedszkole, pierwszą szkołę i całą masę innych rzeczy. W kwestii chrztu mam jednak duży dylemat.

Maffashion dodała, że najchętniej poczekałaby na moment, w którym syn mógłby samodzielnie zdecydować o swojej wierze:

Najchętniej poczekałabym aż mój syn będzie starszy, świadomy otaczającego go świata, tego co się dzieje i sam podejmie decyzję o swojej wierze.

O tym, co ostatecznie postanowi, przekonamy się za jakiś czas.

Maffashion - apartament
Maffashion - apartament
Maffashion o chrzcie Bastiana
Maffashion o chrzcie Bastiana
Syn Maffashion
Syn Maffashion
Maffashion - Dzień Ojca 2021
Maffashion - Dzień Ojca 2021
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także