Maffashion oprowadziła fanów po nowym domu: „Nie mogę się powstrzymać”. Wnętrza robią wrażenie

Maffashion

Maffashion

Maffashion zaprosiła fanów do nowego domu. Pochwaliła się bardzo stylowymi wnętrzami. Zobaczcie, jak je wyposażyła. 

Maffashion jest przykładem na to, że macierzyństwo i praca nie muszą się wykluczać. W 2020 roku powitała na świecie Bastiana, który jest owocem miłości gwiazdy i Sebastiana Fabijańskiego. Chociaż blogerka niedawno została mamą, nadal jest bardzo aktywna zawodowo. Prowadzi konto na Instagramie, udziela wywiadów, a także pojawia się podczas branżowych imprez.

Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post ujawniła, że na co dzień korzysta z pomocy opiekunki. Dzięki temu cennemu wsparciu może kontynuować karierę:

Byłam przygotowana na to, że nawet i na rok czasu zniknę może z przestrzeni internetowej. Nie będę tak dużo się udzielała, nie będę pracowała. Brałam to pod uwagę. Bo wiadomo – macierzyństwo, poród. Różnie to bywa. Na szczęście mam opiekunkę, mam opiekę do dziecka. Często mi ta opiekunka pomaga i mogę przez to pracować.

Blogerka w tej samej rozmowie zdradziła, że marzy o kolejnych dzieciach. Przez sytuację w Polsce nie jest jednak pewna, czy się na nie zdecyduje:

Chciałabym mieć więcej dzieci, ale na chwile obecną z obecnym rządem nie wiem. Nie mówię nie.

Maffashion zaprosiła internautów do nowego domu. Jak mieszka?

Maffashion i Sebastian Fabijański są w trakcie wyposażania wymarzonego domu pod Warszawą. Gwiazda kilka tygodni temu pochwaliła się na Instagramie zdjęciami wizualizacji wnętrz, które otrzymała od architektów. W niedzielę zaprosiła internautów do nowej posiadłości i zdradziła, że lada moment w niej zamieszkają.

Maffashion opublikowała relacje na Instastory, w której odsłoniła m.in. fragment salonu. Uwagę przyciąga szara sofa, która znajduje się na tle ścian w innym odcieniu tej samej barwy. Widać też czarne meble oraz ciemny dywan. Potem zademonstrowała kuchnię, w której praktycznie wszystkie sprzęty AGD zostały zabudowane. Pokazała też m.in. łazienki, sypialnię Bastka, a także przestronny ogród. Zdradziła, że chociaż wnętrza nie są jeszcze skończone, nie może się powstrzymać i dlatego już teraz dzieli się nimi ze światem:

Pokazuję wam niedokończone pomieszczenia, ale nie mogę się powstrzymać. Jakieś 70 proc. jest skończone.

Zdjęcia wnętrz nowej posiadłości Maffashion znajdziecie w galerii. Podoba się wam ten wystrój?


Maffashion pochwaliła się nowym domem

Maffashion pochwaliła się nowym domem

Maffashion pochwaliła się nowym domem

Maffashion pochwaliła się nowym domem

Maffashion pochwaliła się nowym domem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×