Maffashion o macierzyństwie i ślubie z Sebastianem Fabijańskim. Pierwszy raz tak konkretnie opowiedziała o swoich planach

Maffashion o macierzyństwie i ślubie z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion o macierzyństwie i ślubie z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion o życiu prywatnym. Opowiedziała, jak łączy karierę z macierzyństwem. Zdradziła też co nieco na temat swojego związku z Sebastianem Fabijańskim. Co z ich ślubem?

We wrześniu 2020 Maffashion urodziła swoje pierwsze dziecko. Blogerka doczekała się syna Bastiana, który z dnia na dzień zyskał potężne grono fanów obserwujących jej profil na Instagramie. Pod adresem małego słodziaka komplementy płyną szerokimi strumieniami.

Macierzyństwo kompletnie odmieniło Maffashion. Dziecko stało się dla niej priorytetem. Swoją aktywnością w sieci wzywa kobiety do akceptacji zmian na ciele, jakie zaszły w okresie ciąży. Gwiazda internetu chętnie pokazuje swoje niedoskonałości, dzięki czemu doczekała się potężnego grona wielbicieli.

Maffashion o macierzyństwie i ślubie z Sebastianem Fabijańskim

W rozmowie z Jastrząb Post Maffashion nie ukrywa, jak bardzo zmieniło się jej życie, od kiedy została mamą. Zdradziła przy okazji, że korzysta z pomocy niani w sytuacjach podbramkowych, gdy musi skupić się na sprawach zawodowych. Takie rozwiązanie bardzo pomaga jej w łączeniu pracy z macierzyństwem:

Nie wiem, czy cokolwiek mnie tak bardzo zaskoczyło. Nie ma takiej rzeczy. Ja mniej więcej byłam przygotowana na to, że nawet i na rok czasu zniknę może z przestrzeni internetowej. Nie będę tak dużo się udzielała, nie będę pracowała. Brałam to pod uwagę. Bo wiadomo – macierzyństwo, poród. Różnie to bywa. Na szczęście mam opiekunkę, mam opiekę do dziecka. Często mi ta opiekunka pomaga i mogę przez to pracować.

Blogerka nie ukrywa, że chętnie po raz drugi zostałaby mamą:

Teraz przyszły mi do głowy komentarze, że zobaczę po pierwszym dziecku, że nie będę chciała kolejnych. Pierwsze dziecko da wycisk to dopiero zweryfikuję, czy będę chciała kolejne. Chciałabym mieć więcej dzieci, ale na chwile obecną z obecnym rządem nie wiem. Nie mówię nie.

Czy Maffashion i Sebastian Fabijański planują ślub?

Rozmawialiśmy, ale nie planujemy. Nie śpieszy nam się. To jest dla mnie papier i nic nie zmienia w związku. Czasami nawet w czymś przeszkodził.

Cała rozmowa poniżej.


Maffashion urodziła - Sebstian Fabijański z synkiem

Maffashion urodziła - Sebstian Fabijański z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion z synkiem

Maffashion i Sebastian Fabijański

Maffashion i Sebastian Fabijański

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co to za pajace?

 • Madka pomadka pisze:

  Obecny nie – rząd wspiera tylko i wyłacznie rodziny wielodzietne. Natomiast dyskryminuje i okrada każdego, kto dzieci nie ma. Więc Julka, z obecnym nie -rządem to ty powinnaś pruć się jak królik. Wtedy będzie cię stać na siedzenie w domu i oglądanie seriali albo buszowanie po galeriach handlowych od 10 do 16.

 • Gość pisze:

  Dużo zmienia, jest się żoną a nie konkubiną.

 • GośćGonia pisze:

  ,,Z obecnym rządem” nie chce mieć dzieci?To niech z Fabiańskim się zdecyduje.😂😂😂😂

 • Gość pisze:

  Co się dzieje z jej twarzą? Zaczyna przypominać Shreka. Jak mogła sie tak dać skrzywdzić?!

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×