Szukaj

Maffashion pokazała nowy dom. Taki luksus musiał kosztować fortunę! Wnętrz mogłyby jej pozazdrościć światowe gwiazdy

Jak mieszka Maffashion?

Jak mieszka Maffashion?

Maffashion już wkrótce zamieszka z najbliższymi w nowym domu. Jak będzie wyglądało gniazdko blogerki i Sebastiana Fabijańskiego?

Maffashion tworzy bardzo udany związek z Sebastianem Fabijańskim. Początkowo zakochani unikali komentowania swojej relacji. Wszystko trzymali w tajemnicy i udzielali jedynie lakonicznych wypowiedzi na temat tego, co ich łączy. Z biegiem czasu przestali jednak się ukrywać i zaczęli zdradzać coraz więcej szczegółów ze wspólnego życia. Już latem zaczęły pojawiać się doniesienia na temat ciąży blogerki. Ich uczucie jest na tyle głębokie, że zdecydowali się na dziecko.

Maff dopiero pod koniec ciąży potwierdziła to, czego wszyscy spodziewali się już od dawna. Na jej profilu pojawiła się piękna ciążowa sesja. Zaprezentowała w niej sporych rozmiarów krągłości, a zaledwie kilka dni później urodziła syna. Pierwsze zdjęcie noworodka opublikował dumny Fabijański. Chłopiec otrzymał bardzo oryginalne imię – Bastian. Jego pojawienie się na świecie spowodowało, że młoda mama częściej zaczęła publikować posty, w których można podziwiać jej luksusowy apartament. Jednak przyszedł czas na to, żeby zmienić lokum.

Julia i Sebastian planują zamieszkać w nowym domu, idealnie skrojonym do ich potrzeb. Jest już w trakcie budowy, którą Kuczyńska relacjonuje na Instagramie.

Jak będzie wyglądał nowy dom Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego?

Fabijański sprzedał swój apartament na warszawskim Wilanowie i para już niedługo wprowadzi się do ogromnego domu pod Warszawą. Póki co, trwają tam prace remontowe, które Maffashion pokazuje na swoim Instagramie.

Kuczyńska niedawno otrzymała wizualizacje od architektów, którzy zajmują się projektowaniem wnętrz. Oczywiście ona sama nadzoruje wszystkie prace i to właśnie jej inspiracje zostały uwzględnione w projektach.

Kilka dni temu po raz pierwszy zaprezentowała projekty wnętrz domu, w którym niedługo zamieszka wraz z Sebastianem Fabijańskim i Bastianem. Julia wybrała się również na budowę i zestawiła przygotowane przez firmę architektoniczną projekty z aktualnym wyglądem poszczególnych pomieszczeń.

Planując wystrój domu, para postawiła na prostotę i nowoczesny styl. Będą u nich królować brązy, szarości i biele, nie zabraknie także drewnianych akcentów. Maff oprowadziła fanów m.in. po salonie, kuchni oraz gabinecie, który ma posłużyć Sebastianowi do pracy. Szykuje się luksus w czystym wydaniu.

Zajrzyjcie do naszej galerii.


Maffashion - nowy dom

Maffashion - nowy dom

Maffashion - nowy dom

Maffashion - nowy dom

Maffashion - nowy dom

Maffashion - nowy dom

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Najlepsze w tym domu pod Warszawą są te palmy za oknem…. odlecieli na dobre już architekci czy właściciele chcą udawać, ze to warszawska Floryda, chyba, że palmy są w projekcie i będą zasadzone, bo kto bogatemu zabroni 🙂

 • Gość pisze:

  Krzesła w jadalni okropnie niewygodne. Dlugo na tym nie usiedzisz

 • Dorsaj pisze:

  No niby schludnie, stylowo i jakościowo ale tak jakoś bez polotu. Nudnawo, powtarzalnie i dość przygnębiająco. Mało przytulnie i świeżo. Może być nowocześnie, minimalnie ale nie musi być biurowo, racja?

 • Gośćkk pisze:

  Palmy za oknem????

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×