My Szwedom Margaret, a oni nam Lukasa Meijera! To z nim Gromee jedzie do Lizbony!

Lukas Meijer kim jest Gromee Eurowizja 2018

Lukas Meijer kim jest Gromee Eurowizja 2018

Kim jest Lukas Meijer, kandydat na Eurowizję 2018?

Lukas Meijer jest w swojej rodzinnej Szwecji dość znany, ale dzięki polskiemu producentowi i DJ-owi może o nim usłyszeć cały świat. Andrzej Gromala, czyli Gromee zaprosił Lukasa do współpracy, efektem której jest przebojowy utwór Light Me Up. To ta piosenka będzie reprezentować Polskę na Eurowizji 2018 w Lizbonie.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Gromee i Lukas Meijer jadą na Eurowizję 2018! Oto pełne wyniki polskich preselekcji!

Lukas i Gromala pracowali już wcześniej razem. Ich utwór Without You osiągnął prawie 9 milionów odsłon na YouTube. Zachęcony tym sukcesem Gromee postanowił kontynuować swoją dość nieoczekiwaną współpracę Meijerem.

Dlaczego nieoczekiwaną? Lukas to rockman – wokalista i autor tekstów w zespole No Sleep For Lucy. A Gromee tworzy muzykę klubową. Chłopakom udało się jednak dogadać i w efekcie powstał utwór Light Me Uppołączenie elektronicznego brzmienia, popu i muzyki house z pięknym wokalem Lukasa.

A kim jest Lukas Meijr? Lukas pochodzi z małej miejscowości i – jak sam przyznał w jednym z wywiadów – większość życia spędził grając w hokeja. Przystojny Szwed uwielbia grać na gitarze i robić zdjęcia. Inną jego pasją są tatuaże. Niedawno Lukas przeżył bolesne rozstanie ze swoją dziewczyną. Sofie przeniosła się do Barcelony i… związała się z inną kobietą.

A co Lukas myśli o Polsce?

Kocham Polskę, i mam świetne wspomnienia związane z tym krajem. Sądzę, że każdy powinien ją odwiedzić. To państwo z ogromną historią i pięknymi miastami gdzie jest wiele rzeczy do zwiedzenia. Przyjeżdżam tutaj przy każdej okazji, tak często jak mogę. Byłem już w Krakowie, Gdańsku, Sopocie, i Gdańsku, ale teraz pierwszy raz odwiedzę Warszawę dzięki udziałowi w Krajowych Eliminacjach – powiedział jakiś czas temu w wywiadzie dla portalu Inepoland.eu.

Po takim wyznaniu wierzymy, że Meijr będzie nas godnie reprezentował w Lizbonie! 😉

Lukas Meijer w rockowym przeboju Don’t Let Go:

Z OSTATNIEJ CHWILI! Wielki sukces! Margaret w finale szwedzkich preselekcji do Eurowizji 2018! [WIDEO]

Jak głosować w preselekcjach na Eurowizję 2018? Na jaki numer wysłać SMS-a?

Eurowizja: Nie tylko Margaret! Te polskie gwiazdy też występowały w zagranicznych preselekcjach! Jak sobie poradzili?


Lukas Meijer

Lukas Meijer

Lukas Meijer

Lukas Meijer

Lukas Meijer z byłą parnerką

Lukas Meijer z byłą parnerką

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×