NewsyEurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer już po pierwszej próbie! Tak będzie wyglądał ich występ w półfinale! Dzieje się [WIDEO]

Eurowizja 2018: Gromee i Lukas Meijer już po pierwszej próbie! Tak będzie wyglądał ich występ w półfinale! Dzieje się [WIDEO]

Gromee Lukas Meijer, próba Eurowizja 2018 Polska
Gromee Lukas Meijer, próba Eurowizja 2018 Polska
Elwira Szczepańska

02.05.2018 13:24, aktual.: 02.05.2018 14:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć do oficjalnego rozpoczęcia Eurowizji 2018 zostało jeszcze kilka dni, w Lizbonie wszystko już kipi od emocji z nią związanych. Uczestnicy zjechali się do Portugalii już parę dni temu i wszyscy pracują w pocie czoła by doprowadzić swoje występy do perfekcji przed pierwszymi eliminacjami. Ruszyły pierwsze próby, a na scenie pojawili się między innymi reprezentanci Polski! Gromee i Lukas Meijer są zwarci i gotowi żeby rozpalić publiczność, ale jak poszło im podczas testowego występu?

Występ Polski na Eurowizji 2018 – co zobaczymy na scenie?

Z pewnością pewne rzeczy trzeba będzie poprawić. Kamery pozostawiają wiele do życzenia, chórki mogłyby być bardziej słyszalne, ale chłopaki poradzili sobie naprawdę świetnie. Oświetlenie użyte na scenie jest proste, ale bardzo efektowne. Dominuje czerń, róż, fiolet i cała gama niebieskości. Na konsoli DJ-a zamontowano różowe paski i to na niej opiera się prezentacja. Lukas stoi z prawej strony, po drugiej stronie stoją dziewczęta: Mahan Moin, Kasia Dereń i Sara Chmiel-Gromala. Obok głównego wokalisty widać gitarzystę, Christiana Rabba.

Warto dodać, że choć wszyscy ubrani są na czarno, nie są to ich sceniczne stroje. Te zaginęły w drodze do Lizbony wraz z resztą bagażu i wszyscy intensywnie ich poszukują. Nie ma jednak powodu do martwienia się na zapas – polsko-szwedzka ekipa na pewno sobie poradzi!

Przypomnijmy, że Polska na Eurowizji 2018 wystąpi w drugim półfinale, 10 maja, z numerem "11".

Zobaczcie ich występ i sami oceńcie. Jak wypadli?

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także