Szukaj

Księżna Kate szykuje niespodziankę dla fanów z okazji urodzin księcia Louisa! To będzie prawdziwy hit!

księżna Kate

Księżna Kate szykuje niespodziankę dla fanów rodziny królewskiej z okazji 1. urodzin księcia Louisa. Chłopczyk przyszedł na świat w 2018 roku 23 kwietnia i za cztery dni będzie obchodził urodziny. Co księżna przygotowała dla wielbicieli monarchii?

Rodzina królewska w sezonie wiosennym i letnim ma naprawdę wiele powodów do świętowania, ale w tym roku po raz pierwszy będzie obchodziła wyjątkowo specjalny dzień. 23 kwietnia 2018 roku na świecie pojawiło się trzecie dziecko księcia Williamaksiężnej Kate. Narodziny księcia Louisa były ogromnym wydarzeniem dla rodziny królewskiej i powodem do świętowania dla fanów niemal na całym świecie. Gdy ogłoszono, że Kate spodziewa się trzeciego dziecka, euforia była ogromna. Słodki mały książę, którego zdjęcia obiegły media błyskawicznie, podbił serca wszystkich. Za cztery dni Louis skończy rok, a Kate przygotowuje dla fanów niezwykłą niespodziankę.

Książę i księżna nie byli zbyt chętni do publicznego afiszowania się synem. Istnieje zaledwie garść oficjalnych zdjęć, a ostatnie z nich pochodzi z jesieni, gdy rodzina pozowała do wspólnego portretu. Nic straconego! Jak wiadomo, księżna Kate co roku, z okazji urodzin swoich dzieci, wykonuje jedno wyjątkowe zdjęcie, które później trafia do mediów. Robiła tak dla księcia George’a, robiła dla księżniczki Charlotte, więc nic dziwnego, że fani niecierpliwie zacierają ręce. Wszyscy są ciekawi jak bardzo zmienił się mały Louis i do kogo jest obecnie najbardziej podobny.

Jak myślicie? Cały tatuś czy jednak mamusia? 😉

Zobacz: Księżna Kate szaleje z dziećmi na wyścigach konnych. Charlotte i George niesamowicie wyrośli!

Zobacz: Książę William zdradził księżną Kate?! Romans następcy tronu postawił pałac na nogi! Jest ostry oficjalny komentarz

Zobacz: Dorota Szelągowska zafundowała sobie królewski weekend! Takich luksusów nie ma nawet księżna Kate!


Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Księżna Kate, książę William, książę Louis, księżniczka Charlotte i książę George na oficjalnym portrecie

Ksiażę Louis i książę Karol na okładce The Sunday Times

Ksiażę Louis i książę Karol na okładce The Sunday Times

Księżna Kate, książę Louis i książę Karol

Księżna Kate, książę Louis i książę Karol

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×