Szukaj

Królewskie wakacje Kate i Williama obdarte z tajemnic! Tabloidy ujawniają, co działo się na luksusowej wyspie

Wakacje, Kate i William, dzieci

Wakacje, Kate i William, dzieci

Jak wakacje spędzili księżna Kate i książę William?

Na tegoroczny wypoczynek księżna Kate wraz z księciem Williamem i trójką dzieci wybrali się na luksuową i prywatną wyspę Mustique. Chociaż urlop dobiegł końca, to na światło dzienne wychodzą nowe szczegóły odnośnie ich wycieczki. Jak rodzina wypoczywała na drugim końcu świata?

Przede wszystkim były to pierwsze wakacje, które spędzili w piątkę. Przypomnijmy, że to właśnie w tym roku urodził się książę Louis. Wspólnie udali się na Karaiby, a konkretniej na wyspę Mustique. Okazuje się, że koszty jakie poniosła królewska rodzina królewska z tego tytułu są ogromne.

Przelot członków rodziny i ich rzeczy oraz ochrona dbająca o ich bezpieczeństwo, to koszty rzędu milionów dolarów. To jednak dopiero wierzchołek góry lodowej. William na czas urlopu, wynajął willę wartą 40 tysięcy dolarów. Budynek miał sześć sypialni i 60 metrowy basen. Posiadłość dodatkowo była wyposażona w pełnoetatowy personel.

W trakcie urlopu książę George obchodził urodziny. Chociaż jedna z imprez odbywała się w Londynie, prawdziwe świętowanie miało miejsce na karaibskiej wyspie. Z tej okazji Kate, jako troskliwa mama, przygotowała ogromny tort i mnóstwo balonów.

Dzieci odpoczywały pod czujnym okiem niani. Dzięki temu dorośli mieli trochę czasu dla siebie. Małżeństwo spędzało czas na wspólnych masażach i romantycznych kolacjach przy świecach. Okazuje się także, że długie godziny poświęcali na spacery po plaży. Dzięki temu jeszcze bardziej się do siebie zbliżyli i wreszcie mogli nacieszyć się swoim towarzystwem, co na co dzień nie jest łatwe przez ciążące na ich barkach obowiązki.

Cała rodzina tak świetnie się bawiła, że nie chciała wracać do domu. Nic więc dziwnego, że Kate i William myślą ozakupie własnego domu na wyspie, by móc tam częściej jeździć.

Ujawniono plany księżnej Kate! Już wiadomo, kiedy i gdzie pokaże swoją wakacyjną opaleniznę w zjawiskowej kreacji

Wszyscy czepiają się Meghan Markle, a nikt nie zauważył wpadki księcia Harry’ego. I to na swoim ślubie!

Nie uwierzycie czego Meghan Markle i książę Harry zabraniają swoim znajomym. Dopadła ich jakaś paranoja!


Mustique – miejsce wakacji księżnej Kate i księcia Williama

Mustique – miejsce wakacji księżnej Kate i księcia Williama

Książę William na wakacjach na Ibizie

Książę William na wakacjach na Ibizie

Księżna Kate i książę William na Wimbledonie

Księżna Kate i książę William na Wimbledonie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×