Szukaj

Księżna Diana skrywała wielki ciążowy sekret przed królową Elżbietą II! Dopiero teraz został ujawniony

Księżna Diana, królowa Elżbieta II, ciąża

Księżna Diana, królowa Elżbieta II, ciąża

Księżna Diana znała płeć drugiego dziecka przed porodem

Minęło już dwadzieścia lat od śmierci uwielbianej przez Brytyjczyków księżnej Diany. Tragiczny wypadek do którego doszło w tunelu Alma w Paryżu 31 sierpnia 1997 roku wstrząsnął całą Wielką Brytanią oraz odbił się echem na całym świecie. Wciąż jednak wychodzą na światło dzienne nowe fakty z życia jej życia. Chętnie dzieli się nimi jej były lokaj.

Paul Burrell był bardzo otwarty na temat Diany, księżnej Walii i przekazał zaskakujące informacje. Księżna znała płeć księcia Harry’ego przed jego narodzinami. W trakcie rozmowy o księżniczce, Burrell powiedział:

Widząc, jak szczęśliwy jest Harry w trakcie przygotowań do swojego ślubu, przypomina mi się, jak pierwszy raz go spotkałem. Królowa i Diana były na Highland Games. Księżniczka była już w zaawansowanej ciąży, zaprowadziła mnie do jadalni, wzięła mnie za rękę i położyła ją na brzuchu. Wtedy poczułem kopanie, to był Harry. Powiedziała: „To chłopiec, to nasz sekret”. I zachowałem ten sekret. Nie mogłem nawet powiedzieć Królowej, nie mogłem powiedzieć mojej żonie, nie mogłem nikomu powiedzieć.

Paul Burrel o dzieciństwie księcia Harry’ego i księcia Williama

Paul podczas wywiadu przywołał również okres dzieciństwa synów księżnej Diany. Okazuje się, że książę Harry palił się do korony bardziej niż jego starszy brat!

Myślę, że obserwowanie młodych dorastających książąt było prawdopodobnie najszczęśliwszym okresem w moim życiu. Harry jako dziecko był złośliwy, niegrzeczny i bardzo hałaśliwy. On i jego brat byli jak kreda i ser. Nianie zawsze szeptały do ucha Williama: „Lepiej usiądź prosto, lepiej się zachowuj, bo pewnego dnia zostaniesz królem”. „Nie chcę być królem”, powiedział pewnego dnia William, a Harry odparł: „No cóż w takim razie wykonam robotę za Ciebie”. Więc od tego dnia księżniczka i ja nazywaliśmy Harry’ego GKH – Good King Harry.

Myślicie, że książę Harry byłby obecnie dobrym królem?

Ślubny sekret księżnej Diany wyszedł na jaw. Autorka sukni ślubnej prawie dostała zawału! Była bezradna!

Nie tylko Kate i William będą sąsiadami Meghan Markle i Harry’ego! Kto jeszcze mieszka mieszka w Pałacu Kensington?

Ujawniono tajemniczą wspólną cechę u Meghan Markle, księżnej Kate oraz księżnej Diany! Widać ją gołym okiem!


Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

Paull Burrell - kamerdyner księżnej Diany jest gejem

kamerdyner Paul Burrell

kamerdyner Paul Burrell

Paul Burrell kamerdyner Diany Spencer

Paul Burrell kamerdyner Diany Spencer

Dodaj komentarz

Komentarze są wyłączone

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×