Meghan Markle miesza w małżeństwie Kate i Williama! Sensacyjne doniesienia tabloidu brzmią jak ponury żart

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle i księżna Kate

Meghan Markle próbuje namieszać w małżeństwie księżnej Kate i księcia Williama? Niepokojące doniesienia brytyjskiej prasy mówią o kłótni księżnych. Co żona księcia Harry’ego powiedziała swojej szwagierce? Jej słowa szokują wszystkich.

Plotki o wojnie, która panowała w Kensington Palace przed wyprowadzką Meghan Markleksięcia Harry’ego do Frogmore Cottage wciąż nie ucichły. Od miesięcy mówi się o tym, że księżna Sussex i księżna Kate najzwyczajniej w świecie się nienawidzą. Konflikt miał rozpocząć się jeszcze przed zeszłorocznym królewskim ślubem i od tamtej pory tylko eskaluje. Oliwy do ognia dodają spekulacje na temat karczemnych awantur, do których dochodzi pomiędzy braćmi i… na temat niewierności następcy tronu.

Książę William miał podobno zdradzić księżną Kate z jej przyjaciółką, Rose Hanbury. Brytyjska prasa aż huczy od plotek, ale najbardziej zaskakującą reakcją na te rewelacje popisała się właśnie Meghan. Jak twierdzi Radar Online, księżna Sussex winą o zaistniałą sytuację obarczyła… księżną Kate:

Meghan powiedziała Kate wprost, że dosłownie zmusiła Williama do zdrady swoim zachowaniem – twierdzi informator tabloidu

Trudno byłoby w to uwierzyć gdyby nie fakt, że Rose i jej mąż zostali niespodziewanie wykluczeni z życia towarzyskiego londyńskich elit. Żona księcia Williama, upokorzona przez jego występek, zażądała usunięcia byłej przyjaciółki i jej partnera z kręgów śmietanki brytyjskich sfer wyższych. Na słowa Meghan miała zaś zareagować złością i płaczem. Dlaczego jej szwagierka uważa, że to właśnie Kate jest winna niewierności męża? Tego niestety nie wiadomo. Mówi się jednak, że Kate w trakcie trzeciej ciąży była niezwykle oziębła i zdystansowana.

Myślicie, że to mógł być powód?

Zobacz: Książę William zdradził księżną Kate?! Romans następcy tronu postawił pałac na nogi! Jest ostry oficjalny komentarz

Zobacz: Meghan Markle odrzuciła pomoc od księżnej Kate. To mogła być ich ostatnia szansa na pogodzenie się

Zobacz: Meghan Markle po porodzie nie pokaże dziecka i złamie królewską tradycję? Do sieci trafił mocny list


Meghan Markle i księżna Kate na okładce Life&Style

Meghan Markle i księżna Kate na okładce Life&Style

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie (2018)

Księżna Kate i Meghan Markle na Wimbledonie (2018)

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Księżna Kate i Meghan Markle świętują obchody Wspólnoty Narodów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×