Szukaj

Cała prawda o małżeństwie księcia Karola i Camilli Parker Bowles. Tabloidy ich nie oszczędzają

Camilla Parker-Bowles i książę Karol

Camilla Parker-Bowles i książę Karol

Księżna Camilla i książę Karol niedługo będą świętować 15. rocznicę ślubu. Czy są szczęśliwym małżeństwem? Oto cała prawda o ich związku.

Księżna Camilla i książę Karol będą za kilka miesięcy celebrować 15. rocznicę ślubu. Jedna z najbardziej kontrowersyjnych par w rodzinie królewskiej zbudowała szczęśliwą i trwałą relację. Czy rzeczywiście?

Księżna Camilla i książę Karol: cała prawda o ich małżeństwie

Według większości relacji Karol i Camilla to szczęśliwe i zdrowe małżeństwo. Jest jednak kilka kontrowersji, które właśnie wychodzą na jaw. Okrągła rocznica spowodowała nagłą aktywność tabloidów wokół pary.

Kontrowersyjne artykuły były pisane o nich od lat. W 2018 roku National Enquirer opublikował historię, w której twierdził, że książę Karol zażądał od żony przeprowadzenia operacji plastycznej w celu uratowania ich małżeństwa. Podobno Parker Bowles planowała wydać 100 000 USD na kosmetyczny przegląd, aby konkurować ze swoimi wspaniałymi synowymi, jak twierdził donosiciel magazynu.

Podobno książę Karol był zazdrosny, kiedy spoglądał na matki Kate Middleton i Meghan Markle, i nalegał, by Camilla poddała się operacji, aby nie dać się konkurencji.

Prawie rok później Globe twierdził, że królowa Elżbieta nakazała księciu Karolowi rozwód z Camillą. Podobno postawiła sprawę twardo, a informator mówił magazynowi:

Elizabeth powiedziała swojemu synowi: To koniec! i nakazała mu się rozwieść z tą złośliwą jędzą.

Ten sam donosiciel twierdził również, że książę Karol i Parker Bowles już  nawet potajemnie złożyli dokumenty rozwodowe. Wszystko wyssane z palca.

Księżna Camilla i książę Karol w Sądzie Najwyższym

Księżna Camilla i książę Karol w Sądzie Najwyższym

Miesiąc później również Globe stwierdził, że małżeństwo księcia Karola i Camilli było nielegalne przez niewłaściwy wyrok rozwodowy. Tabloid twierdził nawet, że Parker Bowles skończy za kratami. Nie wyjaśniono niestety, na czym ta nielegalność miała polegać. Faktem jest, że para wzięła ślub podczas legalnej ceremonii cywilnej w kwietniu 2005 roku.

Wreszcie, ostatnio Globe opublikował artykuł, w którym rzekomo książę Karol skreślił żonę z testamentu. Tym razem twierdzono, że książę Karol umiera i lekarze przewidują, że nie przeżyje tego roku, a on wydziedziczył Camillę.

I tak już to trwa wiele lat. Tabloidy tworzą niestworzone historie o Camilli i Karolu, a oni wkrótce będą świętować 15. rocznicę ślubu.

Prawda jest taka, że ​​romans małżeństwa trwa dziesięciolecia, jeszcze nawet przed ślubem księcia Karola z księżną Dianą. Oni nadal są bardzo zgodnym małżeństwem i nadal bardzo zakochani.

Zobacz także: Księżna Diana wygarnęła Camilli prosto w twarz, co o niej myśli. Zdobyła się na mocne słowa


Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla świętowali rocznicę ślubu

Książę Karol i księżna Camilla podczas chrztu księcia Louisa

Książę Karol i księżna Camilla podczas chrztu księcia Louisa

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×