Szukaj

Tajemnica nowej fryzury księcia Harry’ego rozwiązana! Właśnie pokazał się publicznie

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry zapuścił włosy – takie informacje ostatnio krążą w mediach. W kucyku widział go sąsiad, a wszystko to podobno praca specjalistów nad nowym wizerunkiem męża Meghan. Kiedy jednak para pojawiła się publicznie pierwszy raz w tym roku, tajemnica metamorfozy syna Karola została rozwiązana. Jak wygląda?

Książę Harry i Meghan Markle układają sobie życie za oceanem, wydaje się, że odnaleźli spokój i wszystko układa się po ich myśli. Kupili piękną posiadłość w Santa Barbara, Archie świetnie się rozwija, realizują zawodowe projekty i ruszyli ze stroną internetową swojej fundacji Archwell. Czas izolacji spędzają w domu i nieczęsto można ich widywać podczas publicznych wystąpień czy nawet tych online.

Niedawno gruchnęła wieść, że Harry zapuścił włosy, co ma być efektem starań Meghan nad zmianą jego nieco niechlujnego wizerunku. Potwierdził to sąsiad pary, amerykański aktor – Rob Lowe. Nie ma wątpliwości, że książę ma nową fryzurę. Powiedział to gospodarzowi The Late Late Show Jamesowi Cordenowi. Wyznał, że w końcu zobaczył swojego sąsiada podczas przejażdżki do Montecito w Kalifornii.

To było bardzo, bardzo szybkie, ale wyglądało na to, że ma kucyka. Wydawało mi się, jako przypadkowemu obserwatorowi, że jego włosy urosły bardzo i zostały bardzo mocno ściągnięte do tyłu przez co mogę tylko założyć, że było to koński ogon.

Potem prasa donosiła, że to nie efekt metamorfozy, a po prostu pandemii i ograniczonego dostępu do usług, a także troski Harry’ego o rodzinę. Zrezygnował z wizyt u fryzjera, żeby uniknąć niepotrzebnego ryzyka zakażenia się koronawirusem.

Zdrowie jest dla niego najważniejsze. Nie chce narażać siebie i bliskich na ewentualne zakażenie się covidem, zwłaszcza że z Meghan starają się o kolejnego potomka – twierdzi źródło „New Idea”.

Sam książę miał też stwierdzić, że skoro nie pokazuje się publicznie, nie musi strzyc włosów. Jednak kiedy w końcu się pojawił razem z Meghan, pierwszy raz w tym roku, cała prawda o jego fryzurze wyszła na jaw.

Jaką fryzurę ma książę Harry?

Książę Harry i Meghan Markle poświęcili trochę czasu, aby uhonorować Black History Month i okazać swoje wsparcie dla Get Lit, grupy literackiej, która opisuje swoją pracę jako wzmacniającą młodzież i ośmielającą społeczności. To był pierwszy występ pary, jaki widzieliśmy od 14 grudnia 2020 roku.

Zgadnijcie, kto zaszczycił naszą lekcję poezji w ten weekend?! To był najlepszy weekend ze WSZYSTKICH! Harry i Meghan byli magiczni, mili i zainteresowani poezją! Księżna podzieliła się nawet swoimi ulubionymi wierszami. Jesteśmy bardzo wdzięczni za ich wizytę z okazji Black History Month – podziliła się informacjami o wizycie swoich znamienitych gości na Twitterze grupa Get Lit.

Na zamieszczonym wideo dokładnie widać fryzurę Harry’ego. Nie ma nawet śladu kucyka, a włosy są przycięte w ten sam sposób, do jakiego przyzwyczaił nas mąż Meghan.


Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2021 roku

Książę Harry i Meghan Markle – pierwsze wystąpienie w 2021 roku

Meghan Markle w ciąży i książę Harry na plaży Bondi w Sydney

Meghan Markle w ciąży i książę Harry na plaży Bondi w Sydney

Książę Harry i Meghan Markle w czarnym garniturze na rozdaniu nagród WellChild

Książę Harry i Meghan Markle w czarnym garniturze na rozdaniu nagród WellChild

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×