Książę Harry ma KUCYK. Efekty hollywoodzkiej metamorfozy są coraz bardziej widoczne

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry ma kucyk. Mąż Meghan Markle przeszedł hollywoodzką metamorfozę. Ma nową fryzurę, a to dopiero początek jego imponującej przemiany.

Harry Meghan w lutym 2020 postanowili opuścić rodzinę królewską i po dopełnieniu wszystkich formalności przenieśli się do Ameryki Północnej. Para uwiła sobie przytulne gniazdko w Santa Barbara, gdzie kupili posiadłość wartą kilkanaście milionów dolarów. W zamożnej dzielnicy mieszka wiele sław, do których można zaliczyć między innymi AdeleEltona JohnaKaty Perry Orlando Blooma.

Meghan Markle i książę Harry w Stanach Zjednoczonych szukali dla siebie dochodowego zajęcia. W grudniu na Spotify pojawił się ich debiutancki podcast, podczas którego wspominali, jak wyglądał ich ślub oraz zdradzili, kto jest ich największą inspiracją. Na samym końcu słuchacze mieli okazję po raz pierwszy usłyszeć głos Archiego. Okazuje się, że odkąd opuścili Wielką Brytanię, chłopiec nauczył się płynnie mówić.

Książę Harry przeszedł metamorfozę. Jak wygląda?

Meghan i Harry jak na razie stronią od blasku fleszy i social mediów. Mimo wszystko w kolorowej prasie nadal pojawiają się informacje o tym, jak obecnie wygląda ich życie oraz jak sami się zmieniają.

Harry dotychczas występował publicznie wyłącznie w garniturach, jednak odkąd nie sprawuje funkcji w rodzinie królewskiej, może ubierać się bardziej swobodnie, do czego szczególną uwagę przykłada Meghan. W jednym z wywiadów osoba z otoczenia pary zdradziła, jak bardzo zmienił się Sussex, od kiedy jest „na wolności”:

Książę Harry od czasu przeprowadzki do Stanów zaczął nosić tylko szarą koszulkę, a jego żona nie jest tym zachwycona. Meghan szuka osobistej stylistki dla swojego męża. Ma poważne obawy, że jego niechlujne ubranie powstrzymuje ich przed wejściem w lepsze towarzystwo – mówi informator „Woman’s Day”.

Żona księcia nie kryła, że bardzo zależy jej na tym, aby jej mąż podążał za panującymi obecnie trendami, dlatego też szukała dla niego stylistki. Padło na tajemniczą ekspertkę od wizerunku, która odpowiada za najbardziej imponujące przemiany w Hollywood. Udało jej się przekonać księcia do zmiany dotychczasowego stylu bycia, co potwierdził jeden z jego sąsiadów.

Aktor Rob Lowe, w rozmowie z prowadzącym program The Late Late Show wyznał, że mieszka w bliskim sąsiedztwie wnuka królowej i ostatnio miał okazję go widzieć. Przeżył niemały szok, gdy jego oczom ukazał się książę Harry z kucykiem.

Harry jest bardzo samotny. Można go zobaczyć tak często, jak potwora z Loch Ness i w końcu go zobaczyłem! Widziałem go, jak prowadził samochód. To trwało chwilę. […] Wyglądało na to, że ma na głowie kucyk. Wydawało mi się, że jego włosy są teraz naprawdę długie i były mocno ściągnięte do tyłu. Wydaje mi się, że to był kucyk.

Całą rozmowę możecie obejrzeć poniżej.

Kim jest Rob Lowe?

Rob Lowe urodził się 17 marca 1964 roku w Charlottesville. To znany amerykański aktor, reżyser, scenarzysta, producent filmowy oraz model. Na początku lat 80. uważany był za jednego z najbardziej seksownych ludzi świata.

Od dziecka występował w szkolnym teatrze. Po tym, jak zagrał w spektaklu Oliver Twist, postanowił, że zostanie aktorem. Dotychczas wystąpił w ponad 40 filmach i kilkunastu serialach. Największą sławę przyniosły mu role w takich hitach, jak: Austin Powers: Agent specjalnej troski, Szkoła stewardesDziękujemy za palenie czy Upalne święta.

Spodziewaliście się, że Harry w krótkim czasie przejdzie tak spektakularną metamorfozę? Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wygląda w długich włosach.


Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan i Harry - prezent świąteczny dla Archiego

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Meghan Markle i książę Harry na premierze filmu Król Lew w Londynie

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Książę Harry i Meghan Markle na wyścigach konnych w Ascot, 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×