Szukaj

Książę Harry przez Meghan nie przyleci na odsłonięcie pomnika Diany. Co tym razem wydarzyło się u Sussexów?

Książę Harry

Książę Harry

Książę Harry nie wróci do Wielkiej Brytanii, by uczestniczyć w odsłonięciu pomnika księżnej Diany przez Meghan Markle. Królewscy eksperci zdradzają szczegóły.

Książę Harry i Meghan Markle na początku 2020 roku zrezygnowali z pełnienia swoich funkcji w rodzinie królewskiej. Zgodnie z porozumieniem, które zawarli z królową Elżbietą II, do końca marca 2020 roku brali udział w zaplanowanych spotkaniach. Tuż przed wybuchem pandemii koronawirusa przenieśli się do Stanów Zjednoczonych, gdzie podjęli kilka odważnych decyzji.

Małżonkowie nawiązali współprace ze Spotify oraz Netflixem. Udzielili też wywiadu Oprah Winfrey, który obił się szerokim echem w mediach na całym świecie. Meghan i Harry zdradzili w nim skrywane dotąd sekrety z życia rodziny królewskiej.

Książę Harry wróci do Wielkiej Brytanii na odsłonięcie pomnika księżnej Diany?

Książę Harry bardzo długo nie odwiedzał swoich bliskich. W kwietniu tuż po śmierci księcia Filipa przyleciał jednak do Wielkiej Brytanii. Wziął udział w żałobnych uroczystościach, a także znalazł trochę czasu, by porozmawiać z Williamem i Karolem. Podobno mąż Meghan Markle pogodził się z bratem, z którym od jakiegoś czasu miał być w konflikcie.

Harry wrócił do ojczyzny zaledwie na kilka dni. Wsiadł w samolot i wrócił do swojej żony, Meghan Markle, która jest w drugiej ciąży. Księżna urodzi córeczkę, która wkrótce przyjdzie na świat.

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Meghan Markle w drugiej ciąży!

Czy młodszy syn Karola ponownie przyleci do Wielkiej Brytanii, by wraz z bliskimi 1 lipca wziąć udział w odsłonięciu pomnika księżnej Diany, który stanie w ogrodzie na tyłach Pałacu Kensington? Kolorowa prasa od jakiegoś czasu informuje, że Harry się na to nie zdecyduje:

Harry zraził się tym, jak chłodno przyjęli go niektórzy członkowie rodziny – twierdzi Russell Myers, brytyjski dziennikarz Mirror.

O tym, że księcia może zabraknąć na tym wydarzeniu, jest też przekonany Phil Dampier, autor książki Royally Suited: Harry and Meghan In Their Own Words. W rozmowie z The Sun powiedział, że wątpi, by Meghan Markle wróciła do Wielkiej Brytanii. Sądzi, że Harry bez niej raczej nie przyleci:

Osobiście nie sądzę, żeby Meghan wróciła do Wielkiej Brytanii. Przez to pojawiają się poważne wątpliwości, czy Harry przyjedzie na odsłonięcie pomnika księżnej Diany w jej 60. urodziny w lipcu.

O tym, jaką ostatecznie decyzję podejmie książę Harry przekonamy się już za kilka tygodni.


Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry u Oprah Winfrey

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry w Los Angeles wspierają Baby2Baby

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Meghan Markle i książę Harry publicznie okazują sobie czułości

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×