Książę George dostał zaproszenie na urodziny. Na korespondencję 6-letniej dziewczynki osobiście odpowiedziała księżna Kate!

Księżna Kate książę George

Księżna Kate książę George

Do Pałacu Buckingham, dotarło zaproszenie dla księcia Georga. 6-letnia dziewczynka zaprosiła małego następcę tronu na swoje urodziny. Co odpowiedziała jej księżna Kate?

Książę George jest najstarszym dzieckiem księcia Williama i księżnej Kate. Jego rodzice poznali się jeszcze na studiach, a Middleton oficjalnie dołączyła do rodziny królewskiej ponad dekadę temu. Niedługo po bajkowym ślubie na świat przyszło pierwsze dziecko pary. Później doczekali się kolejnych pociech. Po dwóch latach do rodziny dołączyła Charlotte, a najmłodszy z całej trójki jest Louis. Rodzice coraz częściej angażują maluchy w życie królewskiego dworu i zabierają pociechy na oficjalne wydarzenia.

Rodzeństwo, podczas uroczystości zorganizowanych z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II zadebiutowało, jadąc w powozie w trakcie słynnej wojskowej parady Trooping Colour.

Dzieci książęcej pary przyzwyczaiły się już do życia w blasku fleszy i doskonale wiedzą, jak zachować się gdy obserwują ich tłumy. Z tą trudną sztuką sporo problemów ma jeszcze 4-letni Louis, któremu zdarzają się nieoczekiwane reakcje i wydaje się być znudzony wyjściami z rodziną.

Książę George dostał zaproszenie na urodziny. Co odpisała dziewczynce księżna Kate?

Dzieci Kate i Williama wzbudzają w Brytyjczykach, ale tez fanach rodziny królewskiej na całym globie ogromny zachwyt. Każde ich publiczne wyjście to wielkie wydarzenie i wiąże się ze sporym zainteresowaniem mediów. Nic więc dziwnego, że maluchy stały się swego rodzaju mały gwiazdami w rodzie Windsorów. Książę George, który niedawno świętował 9. urodziny jest trzeci w kolejce do tronu po swoim dziadku Karolu i ojcu Williamie.

Chłopiec cieszy się ogromną popularnością i wydaje się być najbardziej spokojny z trójki rodzeństwa. Prawdopodobnie już jest przygotowywany do tego, że w przyszłości może zostać królem Wielkiej Brytanii i podległych jej terytoriów. Pełnymi garściami czerpie jednak z beztroskich chwil dzieciństwa. Do Pałacu Buckingham ostatnio dotarł list, który był zaadresowany właśnie do najstarszego syna Cambridgeów. 6-letnia dziewczynka zaprosiła Georga na swoje urodziny. Odpisała jej sama księżna Kate.

Przepraszam, że tak długo czekałaś na odpowiedź. Jego Królewska Mość był niezwykle wdzięczny za zaproszenie. Po dokładnym jego rozważeniu z przykrością informuję, że niestety musi odmówić. Niemniej jednak mam nadzieję, że podobały Ci się urodziny – odpisała Kate dziewczynce.

Zapewne nie na taką odpowiedź liczyła dziewczynka, ale z drugiej strony takich zaproszeń w skrzynce pocztowej rodziny królewskiej pojawia się pewnie całkiem sporo. Miłym gestem jest na pewno to, że Kate osobiście odpowiedziała na korespondencję dziewczynki.


Książę George

Książę George

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Księżna Kate, książę William, Charlotte i George w zamku Cardiff - jubileusz królowej

Komentarze

 • Aga pisze:

  Przecież to nie jest warte kłótni

 • Gość pisze:

  HRH
  abbreviation
  Her Royal Highness; His Royal Highness

 • Gość pisze:

  No, niestety „tepy tluku,”, HRH to Jej Królewska Wysokość, a Jej Królewska Mość odnosi się tylko do krolowej.

  • Gość pisze:

   Tylko do królowej odnosi się Her Majesty, HRH do wielu członków rodziny królewskiej, czyli dzieci oraz niektórych wnuków królowej. A także do wszystkich dzieci Williama

 • Gość pisze:

  Ja pinkolę, nie dość ze matka się wtrynia i odpisuje 6.latce., która napisała do jej 9.letniego syna, który spokojnie mógł to zrobić sam. to jeszcze, żeby mała dziewczynka zrozumiała, jakie to wysokie progi na jej nogi., to podpisala go jak panującego monarchę nazywając „Jego Królewską Mością „.
  Kate, jak zwykle chce być bardziej arystokratyczna od prawdziwych arystokratow i jej odwala tytułomania.

  • Gość pisze:

   A dziewczynka i jej rodzina są tym zachwyceni. Trudno wymagać od dziewieciolatka by pisał do obcej dziewczynki. Zresztą wątpię by ktokolwiek w tej rodzinie wierzył, że George się pojawi
   Tutulomania to odwala markle, która podpisała „książkę” jako księżna albo dzwoniac do amerykwnskich senatorow przedstawiała się w ten sposób .
   George to przyszły król.

  • Gość pisze:

   A ty jak zwykle na posterunku, czujna , zwarta i gotowa do ataku. 😂

  • Gość pisze:

   Różnica polega na tym, że Meghan JEST KSIĘŻNĄ, a Georg NIE JEST Jego Królewską Mością :))

  • Gość pisze:

   Ależ oczywiście, że jest. Sprawdz skrot HRH i doczytaj tłumaczenie, tepy tluku, albo przeczytaj jakąkolwiek notkę biograficzna na temat George’a, ja nie mam ochoty na pracę u podstaw z debilami 🙂
   A meg dla Brytyjczyków nie jest żadną księżna, ot fatalna pomyłka opoznionego umysłowo harrego.

  • Gość pisze:

   No, niestety „tepy tluku,”, HRH to Jej Królewska Wysokość, a Jej Królewska Mość odnosi się tylko do krolowej.

  • Gość pisze:

   Tępy tluk to ty, nawet tego nie potrafisz zapamiętać?
   Sprawdz najpierw choćby w wiki zanim się osmieszysz
   https://en.m.wikipedia.org/wiki/Prince_George_of_Cambridge. Sprawdź czy ma czy nie tytuł HRH i co to oznacza, polecam translator 🙂
   Nigdy nie przypisywalam fankom meg czegoś takiego jak rozum, ale twój debilizm przebija wszystko.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×