Książę George skończył 9 lat! Kate i William pochwalili się nowym portretem syna. Nie ma wątpliwości do kogo jest podobny

Książę George skończył 9 lat

Książę George skończył 9 lat

Książę George skończył dzisiaj 9 lat. Tradycyjnie na profilu instagramowym jego rodziców pojawił się portret przyszłego króla, wykonany przez jego mamę. Fani nie mają wątpliwości, do kogo jest podobny.

Książę William jest drugi w kolejce do brytyjskiego tronu. Do swojej roli przygotowywany jest od najmłodszych lat. On sam bardzo poważnie traktuje swoją przyszłą rolę i angażuje się w życie monarchii. Podobnie jest także z jego żoną Kate. Ponad dekadę temu dołączyła ona rodziny królewskiej i z miejsca zdobyła sympatię fanów royalsów. Z wnukiem królowej Elżbiety II okazali się być bardzo dobraną parą.

Ich grafik jest bardzo napięty i niemal codziennie realizują zadania powierzone im przez koronę. Nie przeszkodziło im to w założeniu szczęśliwej rodziny. Małżonkowie doczekali się już trojga dzieci. Najstarszy z ich synów to George, później na świat przyszła Charlotte, a najmłodszy z całej trójki jest Louis. Maluchy podczas uroczystości zorganizowanych z okazji 70-lecia panowania królowej Elżbiety II zadebiutowały, jadąc w powozie w trakcie słynnej wojskowej parady Trooping Colour.

Książę George skończył 9 lat. Jak wygląda oficjalny portret?

Rodzina królewska ma w zwyczaju huczne obchodzenie wszystkich najważniejszych dla nich momentów. Do nich niewątpliwie należą urodziny poszczególnych jej członków. Dzisiaj swoje wielkie święto ma książę George. Chłopiec skończył 9 lat, a według wieloletniej już tradycji na oficjalnym profilu jego rodziców na Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć portret, który z tej okazji wykonała jego mama.

George kończy 9 lat – napisano.

Uśmiechnięty maluch wzbudził zachwyt wśród komentujących. Pod jego zdjęciem zrobionym przez księżną Kate pojawiło się mnóstwo komplementów, a większość fanów zgodnie twierdzi, że jest on małą kopią swojego ojca.

  • George wygląda zupełnie jak William.
  • Jaki on podobny do Williama. Wszystkiego najlepszego.
  • Książę George jest uroczy. Wszystkiego najlepszego. Wygląda jak Will.
  • O jeju jaki on słodki. Jest taki podobny do ojca.

Takich wpisów jest znacznie więcej i trudno nie zgodzić się z komentującymi, bo chłopiec rzeczywiście łudząco przypomina swojego tatę. W galerii przypominamy portrety urodzinowe Georga z poprzednich lat.


Książę George skończył 9 lat - urodzinowy portret

Książę George skończył 9 lat - urodzinowy portret

Książę George - 8. urodziny

Książę George - 8. urodziny

książę George: 7 urodziny

książę George: 7 urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×