Szukaj

Krzysztof Krawczyk zaśpiewał w duecie z żoną. Dopiero teraz nagranie trafiło do sieci. Ile tu czułości [WIDEO]

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk

Krzysztof Krawczyk i jego żona Ewa wystąpili w duecie. Niedawno archiwalne nagranie trafiło do internetu. Po śmierci artysty nabiera szczególnego znaczenia.

Krzysztof Krawczyk i jego ukochana Ewa pobrali się w 1985 roku. Po prawie 20 latach małżeństwa zdecydowali się na rozwód, a potem na ponowny ślub. Od tego momentu byli niemal nierozłączni. Żona towarzyszyła artyście podczas koncertów i dodawała mu otuchy w trudnych momentach. W marcu musieli się rozstać na ponad tydzień, kiedy muzyk trafił do szpitala z powodu koronawirusa.

Krawczyk opuścił placówkę w sobotę, 3 kwietnia. Niestety małżonkom nie było dane długo nacieszyć się swoim towarzystwem. Piosenkarz zmarł dwa dni później. Pogrzeb artysty odbył się w sobotę, 10 kwietnia. W ostatniej drodze towarzyszyli mu bliscy. Wśród nich nie zabrakło przyjaciół, a także ukochanej żony. Ewa Krawczyk w czasie mszy świętej skierowała do żałobników kilka słów. W jej imieniu wygłosił je przyjaciel i menadżer rodziny, Andrzej Kosmala.

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk wystąpili w duecie. Mamy nagranie

Chociaż Krzysztofa i Ewę dzieliło 13 lat różnicy, niejednokrotnie udowadniali, że w ich przypadku wiek jest tylko liczbą. Zakochani nie widzieli świata poza sobą. Muzyk w jednym z wywiadów nazwał ją aniołem:

Ewa jest jak anioł. Wierzę, że Pan Bóg dobrze podpowiada. Jej matka poprosiła mnie, abym odprowadzał ją do domu po moim show w klubie. Ewa pracowała tam jako barmanka, ja byłem szefem artystycznym i występowałem na zmianę z Jurkiem Połomskim. Tak się to zaczęło, od odprowadzania, aż w końcu… – komentował Krawczyk w Gali.

Żona artysty nie ukrywała, że bardzo kocha męża. Dlatego miała szczególną prośbę do Boga. Chciała, by zabrał ich do siebie w tym samym czasie:

Czasem się zastanawiam, jak on by sobie poradził, gdybym musiała odejść z tego świata pierwsza. Dlatego proszę Boga, by zrobił tak, żebyśmy odeszli razem, żeby żadne z nas nie musiało cierpieć. Wiem, jak jemu byłoby ciężko. Ja bym sobie poradziła, ale Krzyś nie.

Dowodem na to, że łączyło ich silne uczucie, może być też nagranie, które po śmierci Krawczyka podbija internet. Przed laty małżonkowie wystąpili w duecie. Zaśpiewali utwór o miłości Wszystko z czasem się zmienia. Nie szczędzili sobie przy tym pełnych uczucia spojrzeń i romantycznych gestów takich jak trzymanie się za dłonie czy przytulanie.

KRZYSZTOF I EWA KRAWCZYK Wszystko z czasem się zmienia

KRZYSZTOF I EWA KRAWCZYK Wszystko z czasem się zmienia

Posted by Tamta Polska on Monday, April 12, 2021

Wideo, które udostępniono na profilu Tamta Polska, zachwyciło internautów. W komentarzach piszą, że Krzysztof i Ewa tworzyli piękny duet. Komplementują też talent wokalny żony artysty:

  • Piękna miłość dwojga ludzi, przetrwała, bo była prawdziwa. Utwór bardzo mi się podoba, odtworzony tak prawdziwie jak to oboje czuli. Pięknie.
  • Nie widziałam tego występu i dziękuję za udostępnienie. Nie byłam i nie jestem fanką p.Ewy, ale z przyjemnością obejrzałam ten występ. Repertuar P. Krzysztofa będzie zawsze w mej pamięci, dopóki będę ją miała i w sercu do czasu ostatniego uderzenia.
  • Piękna piosenka. Uwielbiam! Taki sentyment sprzed 15 lat mi pozostał! Będę jeszcze pewnie długo przypominać sobie piosenki K. Krawczyka. A Pani Ewa jaki talent. Szok. Trudno się nie wzruszyć.

Dawno się tak nie wzruszyliśmy…


Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk w duecie

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk w duecie

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk w duecie

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk w duecie

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk w duecie

Krzysztof Krawczyk i Ewa Krawczyk w duecie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×