Krzysztof Ibisz zabrał młodziutką żonę na narty. Zdjęciami pochwalił się w sieci. Reakcja jednej z fanek bardzo go zasmuciła

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz pojechał z żoną do Włoch. Oboje spędzają tam czas jeżdżąc na nartach. Jedna z jego fanek podzieliła się pod ich zdjęciami szczerym komentarzem.

Krzysztof Ibisz to znany aktor, prezenter i dziennikarz. Jest on też znany z prowadzenia bujnego życia towarzyskiego. Celebryta ma na koncie trzy śluby! Jego pierwszą małżonką była Anna Zejdler, drugą – Anna Nowak-Ibisz. W sierpniu zawarł kolejny związek małżeński. Tym razem jego wybranką okazała się młodsza o 27 lat modelka Joanna Kudzbalska.

Pan młody zaprosił na ceremonię plejadę celebrytów. Wymagał jednak od nich tego, aby zachowali informacje o uroczystości w tajemnicy i nie udostępnili zbyt szybko zdjęć z niej. Opowiedziała o tym Paulina Sykut-Jeżyna, która przyznała, że goście uszanowali wolę Krzysztofa i jego narzeczonej:

Jeżeli są zaufane osoby, jeżeli zna się i szanuje się parę młodą, to nie ma z tym dużego problemu. Oni (para młoda – przyp. red.) tak chcieli i z wielkim szacunkiem wszyscy do tego podeszliśmy. Ja jakieś zdjęcia zamieściłam dopiero niedawno. Cieszę się, że byłam tego dnia z młodą parą. Cieszę się ich szczęściem. Krzysztof promienieje.

Związek Krzysztofa i Asi jest teraz w fazie rozkwitu. Prezenter podzielił się na Instagramie serią zdjęć wykonanych we Włoszech. Para wybrała się tam na narty.

Krzysztof Ibisz dodał zdjęcie z nart. Co napisała w komentarzach jego fanka?

Szczęśliwy Krzysztof pokazał kilka fotek, na których pozował z Joanną lub sam. Podpisał je:

Cześć Kochani, po kilku latach przerwy wracam na narty. Stęskniłem się za tym cudnym sportem. Tydzień w zimie w górach to jak trzy tygodnie urlopu w lecie. Mega ładowanie akumulatorów.

Na zakończenie skierował do fanów pytanie:

Lubicie narty?

Pytanie spotkało się ze sporym odzewem internautów.

  • Uwielbiam narty i Was też.

  • Uwielbiam za tydzień. Też będę suszować.

  • Uwielbiam narty – to tylko niektóre komentarze.

Jedna z internautek, która obserwuje profil Krzysztofa, podzieliła się pod zdjęciami smutnym wyznaniem.

Nie, bo nie mam jak na nich jeździć, od urodzenia poruszam się na wózku – napisała w reakcji na pytanie Krzysztofa.

Jej idol szybko pośpieszył z odpowiedzią:

Bardzo mi przykro.

Tym samym po raz kolejny pokazał, że ma w sobie naprawdę dużą dawkę empatii. Krzyśkowi i jego fanom życzymy wszystkiego dobrego. Śledzicie jego poczynania w sieci?


Krzysztof Ibisz pojechał z żoną na narty

Krzysztof Ibisz pojechał z żoną na narty

Krzysztof Ibisz pojechał z żoną na narty

Krzysztof Ibisz pojechał z żoną na narty

Krzysztof Ibisz pojechał z żoną na narty

Krzysztof Ibisz pojechał z żoną na narty

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×