Krzysztof Ibisz po ślubie musiał dostosować się do surowych zasad młodej żony. Pobudki o 5 rano, to początek długiej listy

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz po ślubie z Joanną Kudzbalską całkowicie zmienił nawyki. Jego młoda żona wprowadziła prawdziwą rewolucję. Prezenter dostosował się do surowych zasad.

Krzysztof Ibisz to jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w Polsce. Przez kilka dekad obecności na wizji zyskał ogromną popularność, a fani interesują się nie tylko przebiegiem jego kariery, ale też życiem prywatnym. Trzeba przyznać, że w tym działo się równie dużo, jak w życiu zawodowym prezentera. Ma on za sobą dwa nieudane małżeństwa, a kilka tygodni temu po raz trzeci zdecydował się na ślub.

Jego pierwszą żoną była Anna Zejdler, kolejny ślub wziął z Anną Nowak-Ibisz. Z każdego z tych małżeństw doczekał się po jednym synu. Pierwsze plotki o tym, że gwiazdor szklanego ekranu spotyka się ze sporo młodszą uczestniczką programu Top ModelJoanną Kudzbalską, pojawiły się w kolorowej prasie już kilka miesięcy temu. Zakochani długo jednak nie potwierdzali tych doniesień. Dopiero gdy wydało się, że są zaręczeni, prowadzący Taniec z Gwiazdami nie ukrywał, że jest zakochany.

Krzysztof Ibisz po ślubie z Joanną Kudzbalską zmienił swoje życie

Krzysztof i Joanna w sierpniu wzięli ślub. Zakochanym wszystko udało utrzymać się w ścisłej tajemnicy. O ceremonii wiedzieli jedynie zaproszeni goście, których również obowiązywała spora dyskrecja. Paulina Sykut, która bawiła się na weselu nowożeńców, opowiedziała o tym, czego im zabroniono.

Po ślubie w życiu dziennikarza zaszła prawdziwa rewolucja. Dla ukochanej Krzysztof Ibisz postanowił całkowicie zmienić swoje dotychczasowe przyzwyczajenia. Zrezygnował z dawnych nawyków i zaczął zachowywać zgodne z filozofią trzeciej żony, która zajmuje się medycyną stylu życia. O wszystkim opowiedział na Instagramie:

Asia przestawiła mnie na wcześniejsze spanie, bo chodziłem spać późno, dwunasta, pierwsza, a teraz 21.30 to już jest ostatni nasz moment.

Joanna również zabrała głos i zdradziła, jak powinien wyglądać idealny rozkład dnia, do którego sami małżonkowie bardzo się stosują. Okazuje się, że kluczem do sukcesu są bardzo wczesne pobudki.

Powinniśmy budzić się o godz. 5, co jest dosyć trudne w naszych dzisiejszych czasach. Śniadanie powinniśmy jeść między godz. 7 a 9, bo wtedy żołądek ma pik energetyczny, wtedy najlepiej trawimy i najlepiej przyswajamy stancje odżywcze – stwierdziła Asia.

Asia wyjaśniła również internautom, jak najlepiej wyciszyć się wieczorem, by sen był produktywny i zapewnił spokój oraz pomógł odbudować energię. Zdradziła, czego powinno się kategorycznie unikać:

Nie używać telefonu i nie patrzeć w ekran komputera czy telewizora do dwóch godzin przed snem. Nie jeść pokarmów wysoko węglowodanowych przed snem, starać się unikać kofeiny i alkoholu. Nie próbować rozwiązywać trudnych problemów na noc, na dwie, trzy godziny przed snem, żeby nam się nie kotłowało potem w głowie.

Prezenter opowiedział także o medytacjach i ekologicznym podejściu do życia. Wyznał, że zrezygnował nawet z długich relaksujących kąpieli, by zużywać jak najmniej wody.

Staram się być eko więc prysznic staram się brać błyskawicznie, zajmuje mi 10 s. Kiedyś lubiliśmy sobie wspólnie pomedytować, jak się poznaliśmy i to był taki super czas. Medytowaliśmy, będąc obok siebie i to trwało jakieś 20 min. Medytacja, oczyszczenie się, spotkanie się z taką pustką w głowie bardzo odstresowuje. Nawet przed snem można sobie trochę wyczyścić umysł i pobyć samemu ze sobą bez specjalnych myśli wewnętrznych- wyznał Krzysztof.

Widać, że małżeństwo ze śliczną Joanną całkowicie zmieniło podejście do codzienności Krzysztofa Ibisza. Prezenter dla miłości i zdrowych nawyków przeorganizował całe swoje życie.


Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Krzysztof Ibisz ślub z Joanną Kudzbalską

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×