Krzysztof Ibisz wziął trzeci ślub. Poślubił młodszą o 27 lat finalistkę „Top Model”. Są zdjęcia

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub. Radosnymi wiadomościami podzielił się na Instagramie. Jakie zdjęcia opublikował i co napisał? Jak wyglądała Joanna Kudzbalska?

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej znanych osobowości telewizyjnych w naszym kraju. Dziennikarz od lat jest związany ze stacją Polsat, gdzie prowadził najpopularniejsze teleturnieje i programy telewizyjne. Pojawia się między innymi jako gospodarz uwielbianego przez widzów Tańca z gwiazdami. Obecnie ma ugruntowaną pozycję w show-biznesie i nie może narzekać na brak kolejnych propozycji współpracy. Ze stacją, w której obecnie możemy go oglądać, jest związany od ponad dwóch dekad.

Od jakiegoś czasu związany jest także z Joanną Kudzbalską. Właśnie zaskoczył wiadomościami, że wzięli ślub.

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz robi nie tylko telewizyjną karierę, ale ostatnio układa mu się również w życiu prywatnym. Po dwóch nieudanych małżeństwach odnalazł miłość u boku młodszej o 27 lat uczestniczki programu Top Model, Joanny Kudzbalskiej. Para zaręczyła się jakiś czas temu. Zakochanym długo udawało się ukryć to przed mediami. Jak udało się nam dowiedzieć, prezenter nie był zachwycony, gdy informacja przedostała się do prasy. Narzeczeni chcieli jak najdłużej zachować prywatność. Sytuację skomentowała w rozmowie z naszą reporterką Sylwia Madeńska.

Nie widziałam. Była to dosyć tajemnicza sprawa. Partnerka Krzyśka nie pojawiała się ani na widowni Tańca z Gwiazdami, byliśmy też w programie Krzysztofa Demakijaż i tam też jej nie widziałam.

Madeńska uważa, że Ibisz odsunął swój związek od mediów, by chronić partnerkę przed zbędnym zamieszaniem:

Wydaje mi się, że Krzysztof jest tak rozpoznawalną osobą, że nie chciał mieszać w to swojej partnerki. Jednak wiemy doskonale, że jak coś się już ujawni, to potem jest się na świeczniku i pewnie chciał ją chronić. Ale jeszcze jej nie poznałam, mam nadzieję, że będę miała okazję.

Sam zainteresowany także wypowiedział się na temat tego, dlaczego swój związek trzymał w tajemnicy:

Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam – zdradził w rozmowie z Pomponikiem.

Dzisiaj sam poinformował, że zalegalizowali związek. Zdjęcia z wydarzenia pokazał na swoim Instagramie. Joanna wyglądała pięknie w opasce na włosach i zdobnych kolczykach. Widać także, że postawiła na skromną białą sukienkę z długimi rękawkami. Oboje aż promienieją szczęściem.

Szczęśliwi Razem Krzysztof i Joanna Ibisz – napisał.

Pod postem nowożeńców posypały się gratulacje od znajomych gwiazd. Szczęścia życzą im między innymi Paulina Sykut, Ela Romanowska, Kasia Cichopek, Urszula Dębska, Leszek Stanek. Dołączamy do tych wszystkich serdecznych słów.

Kim jest żona Krzysztofa Ibisza, Joanna Kudzbalska?

O Krzysztofie Ibiszu wiemy bardzo dużo, jednak wieści o zaręczynach z Joanną sprawiły, że jego fani gorączkowo zaczęli poszukiwać informacji na temat narzeczonej, a obecnie już żony ulubieńca. Kim jest Kudzbalska?

Ma 29 lat, a tym samym, jest od męża o 27 lat młodsza. Od lat związana jest z modelingiem, a swoje pierwsze kroki w zawodzie stawiała, mając zaledwie 13 lat.

Chęć zdobycia większego doświadczenia i sławy zaprowadziły ją do Top Model. Mając 19 lat, Joanna dostała się do show i ostatecznie zajęła w nim wysokie, czwarte miejsce. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia i już wiadomo, skąd ten sukces. Również to ona z tej edycji programu zrobiła największą karierę w modelingu. Pracowała w Paryżu, Mediolanie, Londynie czy Barcelonie.

W czasie trwania show TVN była studentką medycyny. Kariera modelki nie przeszkodziła jej w zostaniu lekarzem. Medycynę studiowała także przez rok w Barcelonie w ramach programu wymiany Erasmus, a do tego, co jest warte podkreślenia, w języku katalońskim, który nie należy do najłatwiejszych.

W medycynie najbardziej interesuje ją podejście holistyczne. W Stanach Zjednoczonych uczyła się medycyny stylu życia. Ukończyła też specjalistyczne kursy chińskiej medycyny. Jest również członkiem Brytyjskiej Izby Lekarskiej Medycyny Stylu Życia. Trzeba przyznać, że jej wykształcenie imponuje.

Obecnie Joanna Kudzbalska pracuje jako lekarka w jednym z warszawskich szpitali powiatowych.


Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Ślub Krzysztofa Ibisza i Joanny Kudzbalskiej

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Krzysztof Ibisz wziął ślub

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×