Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas oświadczyn. Zna ukochaną od roku, a nie przewidział czegoś tak oczywistego

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz oficjalnie potwierdził swoje zaręczyny z uczestniczką programu Top Model. Podczas romantycznego wydarzenia zaliczył sporą wpadkę. Co się stało?

Krzysztof Ibisz jest jedną z najbardziej znanych twarzy telewizji. Dziennikarz od lat pracuje w show-biznesie i ma liczne grono fanów, które bacznie śledzi nie tylko to, co dzieje się w jego życiu prywatnym. Ostatnio prowadzący program Taniec z gwiazdami zaskoczył informacją o zaręczynach. Prezenter ma na swoim koncie już dwa nieudane małżeństwa, a z każdą z poprzednich żon doczekał się syna. Chociaż jego związki rozpadły się po kilku latach, to z byłymi małżonkami nadal łączą go bardzo przyjacielskie relacje. Wspólnie z nimi dzielił się też opieką nad dziećmi.

Kilka dni temu do prasy trafiła sensacyjna wiadomość. Okazuje się, że gwiazdor telewizji na nowo układa sobie życie, a kolejną wybranką jego serca jest o 27 lat młodsza od niego uczestniczka programu Top Model. 56-latek oświadczył się swojej ukochanej tuż przed swoimi urodzinami. Nowina w błyskawicznym tempie obiegła media.

Krzysztof Ibisz zaliczył wpadkę podczas zaręczyn

Zaręczyny prezentera były sporym zaskoczeniem, ponieważ fani nie zdawali sobie sprawy, że jest on w związku z młodziutką modelką. Zakochanym aż przez rok udało się ukryć łączące ich uczucie, dopiero w momencie, gdy Joanna Kudzbalska pochwaliła się w sieci zaręczynowym pierścionkiem, to do kolorowej prasy wyciekły informacje o tym, że to Ibisz podarował jej tę piękną biżuterię.

Dziennikarz udzielił wywiadu portalowi Pomponik i zdradził, że nie był zbytnio zadowolony z tego, że informacja o zaręczynach obiegła media. Do portalu zgłosił się też znajomy pary, który opowiedział o wpadce Krzysztofa podczas wręczania pierścionka.

Kris dołożył wszelkich starań, aby moment oświadczyn był wyjątkowy. Poniekąd udało mu się to. Asia zupełnie nie spodziewała się, że jej ukochany szykuje dla niej taką niespodziankę noworoczną. Wszystko było bardzo klasyczne. Pyszne jedzenie, piękne kwiaty oraz, niestety, o rozmiar za duży pierścień. Bardzo ich ta sytuacja rozbawiła. Krzysiek następnego dnia zmniejszył pierścionek i było po problemie – powiedział znajomy zakochanych w rozmowie z portalem Pomponik.

Ibisz w rozmowie z Pomponikiem wyjawił także, że skoro wszystko trafiło już do mediów, to nie ma zamiaru dłużej ukrywać już swojego uczucia. Teraz pozostaje nam tylko czekać na informacje o ślubie zakochanych.


Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×