Krzysztof Ibisz pierwszy raz o związku z gwiazdą „Top Model”! Potwierdził zaręczyny i ujawnił kulisy poznania

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz

Krzysztof Ibisz niedawno oświadczył się swojej dużo młodszej ukochanej. Nikt nawet nie wiedział, że są w związku. Okazuje się, że długo ukrywali miłość przed światem. 

Krzysztof Ibisz to jedna z najbardziej znanych twarzy telewizji w kraju. Od lat jest prowadzącym najpopularniejsze programy rozrywkowe i teleturnieje. Cieszy się sporą sympatią fanów, co odzwierciedlają między innymi dwie Telekamery, które ma na swoim koncie. Swoich sił próbował też, jakiś czas temu w polityce, jednak szybko ją porzucił i ku uciesze fanów znowu mogą go oni oglądać na małym ekranie. Zapracowany dziennikarz ma też bardzo bujne życie osobiste. Ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa.

Pierwszą żoną Ibisza była Anna Zejdler, z którą ożenił się w 1998 roku. Rozwiedli się po sześciu latach, a owocem ich miłości jest syn Maksymilian. Pomimo tego, że od dawna nie są już razem, to doskonale się dogadują, a przez jakiś czas prowadzili wspólnie program lifestylowy Studio weekend. Rok po pierwszym rozwodzie dziennikarz znowu stanął na ślubnym kobiercu i przyrzekał miłość Annie Nowak. Małżonkowie doczekali się syna Vinceta, a po 4 latach od ślubu zakończyli formalnie swój związek. Nadal łączą ich bardzo przyjacielskie relacje, które są godne pozazdroszczenia.

Krzysztof Ibisz skomentował swoje zaręczyny

Kilka dni temu media obiegła sensacyjna nowina. Portal Pudelek, jako pierwszy opublikował informację o tym, że 56-letni prezenter oświadczył się młodszej o 27 lat uczestniczce programu Top Model, Joannie Kudzbalskiej. Zaskoczenie fanów było ogromne, ponieważ nikt nie wiedział nawet, że zakochani się spotykają. Narzeczona dziennikarza pochwaliła się w sieci pierścionkiem, ale dopiero po kilku dniach prowadzący program Taniec z Gwiazdami potwierdził oficjalnie zaręczyny. Ujawnił też kulisy ich relacji. Okazuje się, że spotykają się już od roku.

Nie mówiliśmy nic o tym, że jesteśmy parą. Już prawie rok to trwało i nie mówię, że się ukrywaliśmy, ale nasi bliscy znajomi wiedzieli i gdzieś to dotarło do portali. Mieliśmy nadzieję, że to zostanie między nami, ale tak, już nie zaprzeczam – zdradził w rozmowie z Pomponikiem.

Ibisz nie jest jednak zachwycony, że informacja o tym, że się oświadczył, tak szybko wyciekła do prasy. Razem z Joanną mieli bowiem nadzieję, że ich związek nie będzie medialny, a swoim szczęściem będą się cieszyć w najbliższym gronie.

Nie byliśmy zachwyceni. Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami, ale tak się stało i nic już z tym nie zrobimy – powiedział Krzysztof.

Nie pozostaje nam nic innego, jak po raz kolejny pogratulować zakochanym i z niecierpliwością czekać na informacje o ich ślubie.


Krzysztof Ibisz - Wybory Miss Polski 2020

Krzysztof Ibisz - Wybory Miss Polski 2020

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×