Krzysztof Ibisz oświadczył się młodszej o 27 lat gwieździe „Top Model”. Nikt nie wiedział, że są razem

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz zaręczył się. Jego narzeczoną jest uczestniczka drugiej edycji Top Model, która jest od niego młodsza aż o 27 lat. W sieci pojawiły się zdjęcia pierścionka. 

Krzysztof Ibisz pierwsze kroki w telewizji stawiał w 1993 roku w Telewizji Polskiej. To właśnie tam prowadził programy takie jak m.in. Czar par, Przyjaciele oraz Studio Jedynki. Siedem lat później, w 2000 roku, przeszedł do Polsatu, z którym jest związany do dziś. Przez ten czas stał się jedną z największych gwiazd stacji.

Dziennikarz karierę w telewizji łączy z wychowywaniem syna, Vincenta, który jest owocem miłości mężczyzny i jego byłej żony, Anny Nowak-Ibisz. Chociaż nie są już małżeństwem, utrzymują koleżeńskie relacje. Razem przygotowywali imprezę z okazji 15. urodzin syna, o czym Krzysztof poinformował na Instagramie. Wpis błyskawicznie podbił sieć.

Krzysztof Ibisz się oświadczył. Z kim się zaręczył?

Chociaż trudno w to uwierzyć, Krzysztof Ibisz w czwartek świętował 56. urodziny. Internauci niemal od samego rana zasypywali go w mediach społecznościowych życzeniami. Tego dnia do mediów wypłynęły informacje, które do tej pory dziennikarz próbował zachować w tajemnicy. Portal Pudelek podaje, że prezenter Polsatu zaręczył się z młodszą o 27 lat uczestniczką programu Top ModelJoanną Kudzbalską.

Pomimo że sami zainteresowani milczą na ten temat, dowodem na to, że łączy ich coś więcej niż tylko przyjaźń, mają być posty, które pojawiły się w social mediach. Pod koniec grudnia uczestniczka Top Model pochwaliła się bilbordem, na którym ktoś wyznaje jej miłość.

Ibisz nie pozostawił tego wpisu bez reakcji. Zaczepił uczestniczkę Top Model:

Zgadnij kto to? – napisał w komentarzu.

Na tym się jednak nie skończyło. W styczniu Joanna pochwaliła się pierścionkiem, który zagościł na palcu serdecznym jej dłoni. W opisie poinformowała, że zaczyna nową przygodę. W ten sposób przekazała radosne wieści o zaręczynach:

Wygląda na to, że rok 2021 jest początkiem nowej przygody.

Krzysztof Ibisz potwierdził zaręczyny w rozmowie z Pudelkiem, w której podziękował za gratulacje:

Dziękujemy. W te pogodne dni życzymy wszystkim pogody ducha i kwitnącej, pięknej miłości.

Redakcja Jastrząb Post życzy narzeczonym wszystkiego, co najlepsze.

Kim jest Joanna Kudzbalska?

Kudzbalska była uczestniczką drugiej edycji programu Top Model, w którym ostatecznie zajęła czwarte miejsce. Od lat jest związana z modelingiem. Pierwsze kroki w branży stawiała już jako 13-latka. Joanna pochodzi z Wrocławia. W czasie trwania show studiowała medycynę. Wiedzę pogłębiała w różnych zakątkach świata – rok uczyła się w Barcelonie, ale była także w programie Erasmus, który pozwolił jej zgłębiać wiedzę także w Mediolanie, Londynie czy Paryżu. W Stanach Zjednoczonych poznawała tajniki medycyny stylu życia. Zna się także na lecznictwie chińskim. Jest członkiem Brytyjskiej Izby Lekarskiej Medycyny Stylu Życia. Jej CV jest naprawdę imponujące. Aktualnie pracuje jako lekarz w jednym z warszawskich szpitali.


Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Krzysztof Ibisz i Joanna Kudzbalska zaręczyli się

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×