Krzysztof Ibisz pokazał przygotowania do 15. urodzin syna. W kuchni romantyczne sceny z ex żoną i wykwintne dania. Vincent będzie zachwycony

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz pochwalił się przygotowaniami do imprezy z okazji 15. urodzin syna. Szaleje w kuchni razem z Anną Nowak-Ibisz. Vincent będzie zadowolony.

Anna Nowak-Ibisz i Krzysztof Ibisz po rozstaniu utrzymują bardzo dobre relacje. W końcu wciąż łączy ich wspólny syn, Vincet. Para byłych małżonków powinna być przykładem dla innych rodziców, którzy są po rozwodzie, bo widać, że dobro syna jest dla nich priorytetem, a prywatne animozje odkładają z myślą o potomku. Pokazali w tym wielką klasę. Cała trójka spędza nawet razem czas. Jest miło i rodzinnie.

Dodatkowo bardzo się wspierają w zawodowych projektach. Okazuje się, że Vincent ma w genach scenę, bo już ma za sobą debiut u boku ojca i poszło mu wspaniale.

Nastolatek kończy już 15 lat, a jego rodzice przygotowali dla niego wspaniałą imprezę. Wszystko pokazał na Instagramie Krzysztof Ibisz.

Krzysztof Ibisz pokazał przygotowania do 15. urodzin syna

Anna Nowak-Ibisz i prezenter Polsatu byli małżeństwem przez cztery lata. Aktualnie są już dawno po rozwodzie, jednak między byłymi małżonkami panuje zgoda. Rodzice Vincenta mają ze sobą bliskie i przyjazne kontakty. Razem przygotowywali imprezę z okazji 15. urodzin syna, a wszystko zrelacjonował na Instagramie Krzysztof.

W kuchni prawdziwie romantyczne sceny. Ibisz z dumą pokazywał, jakie smakołyki szykuje była żona. Sałatki, przegrzebki  z salsą verde – wykwintnie, Do tego pięknie nakryty stół. Vincent na pewno będzie zadowolony.

(…) Tutaj szykują się 15. urodziny młodego. Ale uwaga, tym razem młody to nie jestem ja! To Vincent! – mówił dumny ojciec w relacji.

Jego wywody skwitowała Anna:

Na szczęście ja normalna z całej tej rodziny jestem…

Niezrażony Krzysztof kontynuował wywody. Była wyraźnie zadowolony z tego co widzi na stole.

Dziś imprezka, świętujemy 15 ur @vincentibisz. Wielkie przygotowania – napisał.

Nagranie i zdjęcia zrobiły prawdziwą furorę. W komentarzach płyną ciepłe słowa dla syna Ibisza, a internauci po raz kolejny podziwiają, jak wspaniałe relacje łączą byłych małżonków.

Vincentowi życzymy wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.


Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Krzysztof Ibisz - urodziny syna

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×