To dzieje się na naszych oczach! Historyczny moment dla brytyjskiej monarchii coraz bliżej. Wieści z Windsoru rozgrzały media

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II

Królowa Elżbieta II szczegółowo zaplanowała swoje odejście. Wiadomości z Windsoru rozgrzały zagraniczne media. Co piszą?

Elektryzujące wieści z Wysp Brytyjskich. Już wiadomo, w jaki sposób królowa Elżbieta II pożegna się z koroną. To nie do wiary, jak wszystko sobie obmyśliła.

Królowa Elżbieta II zaplanowała swoje odejście

Dla Domu Windsorów rok 2022 był podzielony na dwie części: przed i po jubileuszu królowej. Teraz gdy opadło napięcie, a flagi Union Jack zostały schowane, Pałac Buckingham powrócił do bardzo poważnej sprawy. Wtajemniczeni mówią New Idea, że królowa wezwała Karola i Williama do zamku Windsor, aby rozpocząć proces przekazywania kontroli nad monarchią jej spadkobiercom.

Królowa zdołała spędzić publicznie tylko około 30 minut na swoim jubileuszu –  mówi źródło magazynu – Niestety problemy z poruszaniem się, na które cierpi, stają się coraz większe i jasne jest, że nie może już wykonywać swoich obowiązków tak, jakby chciała. Jeśli jubileusz wydawał się wielkim pożegnaniem dla niesamowitej kobiety, to dlatego, że w głębi duszy wiedziała, że ​​tak było. Odchodzi na bok dla swojego syna i wnuka, nawet jeśli nieformalnie.

Źródła mówią, że pełen emocji 73-letni Karol zachęcił Jej Wysokość do ostatniego występu na balkonie Pałacu Buckingham, przekonując swoją matkę do przejechania 35 km z Windsoru do Londynu, aby jeszcze raz wzruszająco podnieść rangę rodziny publicznością.

Zarówno Karol, jak i William spędzali z nią czas od jubileuszu i dali jej jasno do zrozumienia, że ​​jeśli chce ustąpić, to oni są na stanowisku – mówi informator – Od 70 lat jest dumna ze swojej Wspólnoty Narodów, a teraz nadeszła ich kolej, aby była dumna z potomków.

Królewski ekspert Phil Dampier mówi New Idea, że ​​96-letnia królowa nigdy nie abdykuje.

Uważa swoje śluby podczas koronacji za święte, bo składała je przed Bogiem, więc chce służyć do końca – mówi – Pozwala swojemu synowi i wnukowi przejąć władzę krok po kroku… Patrzy w przyszłość i pragnie płynnego przejścia, gdy nadejdzie czas, kiedy nas niestety opuści.

Elżbieta II nawet swoje odejście zaplanowała. Na naszych oczach dzieje się historia. Jesteście zwolennikami utrzymania monarchii?


Królowa Elżbieta II zaplanowała swoje odejście

Królowa Elżbieta II zaplanowała swoje odejście

Królowa Elżbieta II w odświeżonej fryzurze

Królowa Elżbieta II w odświeżonej fryzurze

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Królowa Elżbieta II, książe Louis – Trooping The Colour

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×