Pikej wraca i od razu wywołuje skandal kontrowersyjnym wpisem o uchodźcach: „To są przyszli mordercy!”

Pikej Piotr Kukulski o uchodźcach

Pikej Piotr Kukulski o uchodźcach

Pikej o uchodźcach

Sprawa uchodźców jest ostatnio szeroko komentowana w mediach na całym świecie. Podzielone jest również społeczeństwo. Głos w sprawie tej kryzysowej sytuacji zabierają również gwiazdy. W Polsce wypowiedzieli się już m.in. Magda Gessler, Sara Boruc i Anna Wendzikowska. Teraz zabrał głos również brat Natalii Kukulskiej Piotr Pikej Kukulski.

Zobacz: Magda Gessler zabrała głos w sprawie uchodźców: „W Polsce może to skończyć się katastrofą!”

Jego wpis jest bardzo kontrowersyjny. Uważa, że przyjętych do Europy Syryjczyków należy deportować, ponieważ są  zagrożeniem dla wolności dobrobytu i bezpieczeństwa.

To zacofana kultura, a co gorsze w większości imigrantów-uchodźców wyznania muzułmańskiego czyli wyznania, które nakazuję w imię świętej wojny mordować innowierców czyi NAS!!! Dodatkowo wszelkie zasiłki dla imigrantów-uchodźców powinny być natychmiast zlikwidowane w całej europie, tylko to może zmniejszyć falę przyjezdnych bo większości z tych ludzi to wcale nie uchodźcy wojenni, a zarobkowi którzy przy okazji darmowych pieniędzy z głupiej UE dostaną jeszcze szansę na realizację swoich przestępczych celów religijnych!!!!

Sugeruje, że uchodźcy-mężczyźni, którzy uciekają przed wojną do Europy to mordercy:

Empatia jest nam potrzebna przede wszystkim do własnych obywateli na których nie ma pieniędzy w UE, a nie dla ludności przyjezdnej która najchętniej wszystkich nas by wymordowała… Jeśli ktoś chce koniecznie mieć ich na głowie niech sobie weźmie już z tych imigrantów co są matkę z dzieckiem do domu i niech sam sobie ich utrzymuję albo wyśle do pracy, a dziecko do przedszkola, ale niech nawet nie myśli o przyjęciu jakiegokolwiek mężczyzny bo to właśnie oni zagrażają nam najbardziej, a niestety jest ich wśród tych pseudo uchodźców większość…

Apeluje również do całego kontynentu:

EUROPO OTWÓRZ OCZY I NIE WPUSZCZAJ JUŻ DO EUROPY NIKOGO, A JEŚLI NIE CHCESZ DEPORTOWAĆ WSZYSTKICH JUŻ TU OBECNYCH TO DEPORTUJ CHOCIAŻ MĘSKICH IMIGRANTÓW Z UE BO TO PRZYSZLI MORDERCY!!!

Świat stanął teraz w świetle wielkiej kryzysowej sytuacji,  Europa będzie musiała się z tym zmierzyć. Waszym zdaniem ludzie ze świata show biznesu powinni się wypowiadać na ten temat?

Piotr Kukulski Pekay

Piotr Kukulski Pekay

Piotr PeKay Kukulski

Fotografia: screen z Pekaylifestyle.com


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×