Najpierw Robert Lewandowski, a teraz ON. Kolejna polska gwiazda rezygnuje ze współpracy z Huawei

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski

Kolejna polska gwiazda zrezygnowała ze współpracy z Huawei. To odpowiedź na informację o tym, że firma współpracuje z rosyjskim rządem.

Marcin Tyszka uważany jest za jednego z najbardziej znanych polskich fotografów. Po raz pierwszy na szklanym ekranie pojawił się w wieku 14 lat, gdy został prowadzącym 5-10-15. Ogromną popularność przyniósł mu udział w Top Model. W modowym show pełni funkcję jurora. Od pierwszej edycji wraz z Joanną Krupą Dawidem Wolińskim ocenia uczestników i decyduje o ich dalszych losach. Robi im również fantastyczne zdjęcia, które później goszczą na okładkach najpoczytniejszych czasopism w kraju.

Tyszka stał się na tyle rozpoznawalny, że dostał propozycję współpracy z zagraniczną edycją formatu. O wszystkim poinformował w mediach społecznościowych. Ostatecznie zdecydował się wziąć udział w niemieckim Top Model.

Niemieckie Top Model zdobyte. Już przyszłym tygodniu rusza nowa edycja, a w niej ja -;) kto zgadnie w jakiej roli ? … nie mogę na razie nic pokazać z planu …. liczyłem, że będzie to wyjazd bardziej rozrywkowy, niestety Berlin to aktualnie miasto duchów, pełne absurdów i bardzo smutne… w tym wszystkim wielka produkcja rozrywkowego programu … lekko nie mają…

Marcin Tyszka zrezygnował ze współpracy z Huawei

Marcin zainteresował się fotografią, gdy miał zaledwie 16 lat. W domowej piwnicy robił sesje zdjęciowe starym aparatem po ojcu. Jego modelką była matka, a później koleżanki z telewizji. Fotograf ma na swoim koncie współprace z takimi magazynami, jak: Uroda, Viva!, Cosmopolitan czy Elle.

W 2019 roku Tyszka dołączył do grupy influencerów promujących produkty Huawei. Nowinę tą przekazano przy okazji premiery smartfonów z serii P30, a powitał go sam ambasador marki, Robert Lewandowski.

Piłkarz jako pierwszy poinformował o tym, że kończy współpracę z firmą. W ślad za nim poszedł fotograf, który w poniedziałkowy wieczór zamieścił na Instagramie krótkie oświadczenie. Panowie zrobili to w odpowiedzi na informację o tym, że marka planuje wspierać technologicznie wojsko rosyjskie po zbrojnym ataku na Ukrainę.

Kocham fotografię, modę, kolor. Jednak są w życiu chwile gdy wszystko musi zejść na drugi plan. Podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy z marką Huawei – napisał.

Pod publikacją w mig zaroiło się od komentarzy pełnych pochwał:

 • Maffashion: BRAWO!!!!!!!!
 • Małgorzata Domagalik: BRAWO MARCIN.
 • Brawo, oby wiecej takich małych gestów.
 • Dobra decyzja. Pieniądze to nie wszystko.
 • Bardzo szanuje.

Trzeba przyznać, że to postawa godna uznania.


Marcin Tyszka - Finał Top Model 10

fot. AKPA

Marcin Tyszka - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Tyszka - Jesienna ramówka TVN 2021

Marcin Tyszka

Marcin Tyszka

Komentarze

 • Dobra zmiana pisze:

  krupa woliński tyszka ale ubaw. Ci ludzie nie mają nic do zaoferowania oprócz gnuśnej starej próżności. Napewno nikt nie sugeruje się ani ich opiniami ani tym bardziej wyborami. Nie schlebiajcie im bo nie ma komu

 • Dobra zmiana pisze:

  Przecież oprócz reklamy pan lewandowski nigdy nie był zwolennikiem huawei bo stać go na iPoda i aple. Przecież to groteska jakaś. Ja będę korzystać dalej z huawei i tyle mam do powiedzenia

 • Gość pisze:

  Nie kupujmy nic tej firmy.

 • Gość pisze:

  Taki live świat wstrzymał oddech zwłaszcza rusek i chinczyk a ropa chleb papier do d..py po 10zł i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×