NewsyRobert Lewandowski przecierał oczy ze zdumienia! "Nie zasnę teraz!". Genialny polski artysta dokonał niemożliwego! [WIDEO]

Robert Lewandowski przecierał oczy ze zdumienia! "Nie zasnę teraz!". Genialny polski artysta dokonał niemożliwego! [WIDEO]

Robert Lewandowski i Magic Y
Robert Lewandowski i Magic Y
Elwira Szczepańska

15.04.2018 11:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Robertowi Lewandowskiemu nie łatwo jest zaimponować. Kapitan polskiej reprezentacji zjeździł niemal cały świat, wiele widział, wiele słyszał, a sam uchodzi za prawdziwy cud w sportowych kręgach i jest uwielbiany przez fanów sportu. Z jego doświadczeniami trudno walczyć - a choć sam Lewandowski wciąż zaskakuje swoich wielbicieli, jego samego nie łatwo jest zadziwić. Udało się to jednak w programie Magia Y! 

Lewandowski podjął specjalnego gościa w sklepie Zgoda FC, którego jest współwłaścicielem. Magik miał dla niego przygotowaną niespodziankę, po której Robert naprawdę przecierał oczy ze zdumienia:

Wow. To jest niemożliwe. Wielkie słowa uznania, bo mi ciężko jest zaimponować. Nie zasnę teraz - zachwycał się po prezentacji artysty

Robert przez całą wizytę Y cieszył się jak dziecko i z uwagą śledził każdy ruch magika, ale nie udało mu się uzyskać odpowiedzi na pytanie, które nurtowało go przez cały ten czas:

Jak on to zrobił? - pytał, rozglądając się jakby liczył, że ktoś wyjawi mu sekrety magicznej sztuczki

My też się zastanawiamy! Koniecznie obejrzyjcie wideo i zobaczcie sami, bo trudno to opisać!

Kim jest Y?

Y to polski nowoczesny iluzjonista, mentalista, autor jednego z 5 największych kanałów iluzjonistycznych na światowym YouTubie. Zadebiutował w jednym z talent show, a kilka lat później stworzył autorski program Magia Y emitowany na kanale TVN Style, w którym pokazuje magię gwiazdom polskiego show-biznesu (m.in. Joannie Krupie, Filipowi Chajzerowi, Dorocie Wellman, Mateuszowi Gesslerowi, Kubie Wesołowskiemu, Ani Starmach)

Na własnym kanale na YouTube dzieli się z setkami tysięcy osób sztuką profesjonalnej iluzji udowadniając jednocześnie, że magia istnieje. Oczarowuje zarówno przypadkowych przechodniów jak i polskie oraz światowe gwiazdy.

 • Robert Lewandowski na czarno
 • Robert Lewandowski i Magik Y
 • Olivier Janiak i Robert Lewandowski
 • Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w sukience Victorii Beckham
 • Robert Lewandowski znowu polskim piłkarzem roku
 • Robert Lewandowski z Klarą
 • Robert Lewandowski i Magik Y
 • Robert Lewandowski i Magik Y
 • Robert Lewandowski z podbitym okiem na meczu FC Sevilla – Bayern Monachium
 • Robert Lewandowski – zgrupowanie przed meczem Polska-Nigeria
 • Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przekazali pół miliona złotych na chore dzieci
[1/11] Robert Lewandowski na czarno
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także