Wyciekły prywatne rozmowy Kingi Rusin z córką! Dyskusja była bardzo ożywiona

Kinga Rusin Pola Lis rozmowy

O czym Kinga Rusin rozmawia z córkami?

O czym Kinga Rusin rozmawia ze swoimi córkami? Nie jest tajemnicą, że dziennikarka i ulubienica widzów z Dzień Dobry TVN ma ze swoimi pociechami z małżeństwa z Tomaszem Lisem niesamowicie dobry kontakt. Rusin niejednokrotnie podkreślała, że jej relacja z córkami jest pełna wsparcia, miłości i zrozumienia dla potrzeb drugiej osoby. Jak wyjawiła, jej córki wyrosły na samodzielne, niezależne kobiety i gwiazda nie mogłaby być bardziej dumna z Poli Lis oraz Igi Lis.

O ich doskonałym kontakcie świadczyć mogą również prywatne rozmowy, które Pola opublikowała na swoim InstaStory. Od jakiegoś czasu, podobnie jak jej mama, Pola próbuje swoich sił w jeździectwie. Pochwaliła się zdjęciem, na którym wypadła tak dobrze w roli jeźdźca, że Kinga Rusin… pomyliła ją z kimś innym! Swoje zaskoczenie wyraziła zresztą bardzo szybko, jednocześnie chwaląc córkę. Na zdjęciu, które było zrzutem ekranu z wiadomości wysyłanych w odpowiedzi na relację, Pola napisała krótko: „największe wsparcie kiedykolwiek!”

Kontakty Kingi z obiema córkami są niezwykle zażyłe, ale ostatnio gwiazda przeżywa trudne chwile. Iga studiuje w Londynie, do którego wyprowadziła się zaledwie dwa miesiące temu, Pola również prowadzi już własne życie – wypuszczenie swoich pięknych córek „z gniazda” nie było dla Rusin łatwe, ale jak widać rozłąka nie przerwała ich świetnego kontaktu.

A wy jak dogadujecie się ze swoimi rodzicami?

Rzadki widok. Kinga Rusin w dresie na planie „Agenta”! Wciąż wygląda jak gwiazda?

Wojna w „Agent Gwiazdy 4”! Kinga Rusin pokazała pierwsze zdjęcia z planu! Oj, będzie się działo!

Kiedyś szczyt obciachu, dzisiaj hit sezonu. Kinga Rusin w butach tylko dla odważnych


Prywatne rozmowy Kingi Rusin i Poli Lis

Prywatne rozmowy Kingi Rusin i Poli Lis

Prywatne rozmowy Kingi Rusin i Poli Lis

Prywatne rozmowy Kingi Rusin i Poli Lis

Kinga Rusin w dresach na planie nowego Agenta Gwiazdy 4

Kinga Rusin w dresach na planie nowego Agenta Gwiazdy 4

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×